پیچ و رولپلاک سنگ نما بهترین روش برای اسکوپ سنگ های نماست.

پیچ و رولپلاک سنگ نما یک روش مناسب برای اسکوپ سنگ های نمای ساختمان است. در این روش با استفاده از پیچ های گالبانیزه سنگ های نمای ساختمان را به بتن پشت سنگ ها رولپلاک می کنند.

قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نما

از مهمترین خدمات شرکت کار در ارتفاع تهران راپل پیچ و رولپلاک نما است. سنگ ساختمان های در حال سقوط بایستی قبل بروز حادثه اسکوپ شوند. برای کسب مشاوره با ما تماس بگیرید.

شرکت تهران راپل مجری و ارائه دهند انواع خدمات بازسازی و ترمیم سنگ نمای ساختمان است. قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نما با طناب خیلی مقرون به صرفه تر از پیچ رولپلاک نما با داربست است.

کار در ارتفاع تهران راپل با سالها تجربه در زمینه کار با طناب به یکی از شرکت های پیشرو در زمینه اسکوپ سنگ نما تبدیل گردیده است. مجموعه تهران راپل حاصل تخصص و مهارت گروهی کارآزموده در در زمینه کار در ارتفاع است که سعی دارد خدمات با کیفیت بالا به مشتریان خود در تهران ارائه دهد.

پیچ و رولپلاک سنگ نما با طناب

مجموعه تهران راپل مجری پیچ و رولپلاک سنگ نما با طناب در تهران و کرج است. این مجموعه با استفاده از طناب و بدون نیاز به داربست به ارائه خدمات می پردازد. کار بر روی طناب یک روش ایمن و بدون خطر محسوب می شود.

خدمات بازسازی و ترمیم: پیچ رولپلاک سنگ نما

در این مرکز علاوه بر خدمات پیچ و رولپلاک سنگ نما، خدمات دیگری نیز در ارتفاع ارائه می گردد به طور مثال (نماشویی، نورپردازی نما، رنگ آمیزی و نقاشی نما، نصب تابلو و بنر) و همچنین خدمات بسیار زیادی دیگر که این مجموعه می تواند با طناب و بدون نیاز به داربست ارائه دهد.

بریا دریافت مشاوره تلفنی و استعلام قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نما می توانید با ما تماس بگیرید.

چرا سنگ های نمای ساختمان را پیچ و رولپلاک می کنیم؟

سنگ های نمای ساختمان بر اثر عوام مختلفی می توانند سقوط  کنند و باع بروز حوادث ناگوار شوند. گاهی سقوط سنگ  باعث کشته شدن یک نفر شود. پیچ و رولپلاک سنگ نما می تواند روش مناسبی برای پیشگیری از بروز حادثه باشد.

 

مزایای اسکوپ سنگ نمای ساختمان

پیشگیری از بروز حادثه پیچ و رولپلاک سنگ نما تنها روش مطمعن برای اسکوپ سنگ های نما است.

در مرحله دوم با اسکوپ سنگ های نما مانع از تخریب و ازبین رفتن سنگ های نما می شویم.

در مرحله سوم با این کار به سنگ های نمای ساختمان توان کششی بسیار زیاد می دهیم و آنها را در برابر طوفان و زمین لرزه های کوچک مقاوم می کنیم.

سقوط سنگ: پیشگیری از خطر

سنگ های نما می توانند بر اثر عوامل بسیار زیادی سقوط کنند و حادثه آفرین باشند. برای پیشگیری از بروز حادثه برای خود و دیگران پیچ و رولپلاک سنگ های نما بهترین روش است.

با این کار سنگ های نما به راحتی و با کوچک ترین محرکی سقوط نمی کنند.

پیچ و رولپلاک سنگ نما بهترین روش برای اسکوپ سنگ های نماست.

تثبیت سنگ نمای ساختمان چیست؟

تثبیت سنگ نمای ساختمان و یا اسکوپ سنگ روشی است برای پیشگیری از بروز حادثه و افزایش توان کششی سنگ های نما در برار عوامل موثر در سقوط سنگ های نمای ساختمان.

خلل و فرج سنگ: همبستگی آن با پیچ و رولپلاک

بر اساس اخرین نتایج پژوهش های منتشر شده ریزش سنگ های نمای ساختمان همبستگی بالای با خلل و فرج سنگ های به کار رفته در نمای ساختمان دارد به این شکل که هر چه خلل و فرج ها بیشتر باشد ریزش سنگ کمتر است و برعکس.

به مراتب این گونه نما ها کمتر به خدمات پیچ و رولپلاک سنگ نما نیاز دارند. در بین سنگ های مانند گرانیت و مرمریت به پیچ و رولپلاک بعد از گذشت زمان نیاز پیدا می کنند.

نقش عوامل موثر: رولپلاک سنگ نما

نمای سنگی ساختمان پس از گذشت سال ها و قرار گرفتن در معرض  بارندگی و باد و طوفان های شدید و به طور کلی تغییرات جوی به مرور زمان آسیب می بینند.

به همین منظور برای پیشگیری از بروز حوادث ناشی از ریزش سنگ های نما و تثبیت آن از خدمات پیچ و رولپلاک سنگ نما استفاده میکینم.

پیچ و رول

به طور کلی پیچ و رولپلاک  ابزاری است که به منظور  تثبیت کننده سنگ های نمای ساختمان از آن استفاده می شود.

این قطعه شامل یک پیچ گالوانیزه (ضد زنگ زدگی) و یک رولپلاک از جنس فیبر یا پلاستیک است که بدون آن پیچ نمی تواند هیچ وزنی را تحمل کند.

نقش بتونه بعد از پیچ و رولپلاک نما

بتونه کردن پیچ و رولپلاک نما از مزیت های خوبی برخوردار است که می تواند طول عمر خدمات ارائه شده را افزایش دهد.

با این کار می توان آسیب های وارد شده به سنگ پس از عملیات پیچ و رولپلاک برطرف نمود.

0/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

نه + 6 =

فهرست