پیچ و رولپلاک نما با طناب یک روش خوب و ارزان قیمت برای اسکوپ کردن سنگ های نماست. طناب جایگزینی مناسب برای داربست است کار با طناب راحت تر و در عین حال ایمن تر است. ممکن براتون پیش اومده، افرادی رو ببینید که بر روی نما با طناب در حال پیچ و رولپلاک سنگ های نمای ساختمان اند. ما ارائه دهنده این نوع از خدمات بدون داربست در تهران و کرج هستیم. (مقاله زیر در قالب گفت و گو پیمانکار و کارفرما نوشته شده است).

پیچ و رولپلاک نما با طناب

پیچ و رولپلاک نما با طناب یه روش جدید که به جای داربست از طناب برای دسترسی به نمای ساختمان استفاده میکنند. از این روش برای محکم کردن سنگ های نما یا اسکوپ کردن سنگ های در حال سقوط استفاده میکنند. این روش داره تو تهران و کرج هر روز بیشتر از دیروز شناخته تر میشه و کمکم داره جای پیچ و رولپلاک نما با داربست میگره.

چرا پیچ و رولپلاک نما با طناب؟

دلایل زیادی رو میشه براش گفت مثلا اینکه این روش نسبت به روش های دیگه خیلی ایمن تر و خطر کمتری داره یا میتونیم بگیم که پیچ و رولپلاک نما با طناب سرعت کار بیشتری داری، کاربردی تر و دیگه مثل داربست محیط کارش شلوغی نداره.

کار با طناب به ما این اجازه رو میده که بتونیم خدماتی که ارائه میدم رو براش پشتیبانی هم در نظر بگیرم و هر موقع که کارفرما از ما درخواست پشتیبانی کرد به راحتی بتونیم بهش کمک کنیم.

قیمت اسکوپ سنگ نما با طناب کمتر از داربست؟

قطعا قیمت کار با طناب کمتر از کار بر روی داربست چون خود نصب داربست هزینه ش جداست ولی کار با طناب شما دیگه هزینه نصب داربست ندارید این خودش تو شرایط اقتصادی خیلی به نعف تون.

 

پیچ و رولپلاک نما با طناب از خدمات مهم ما در تهران و کرج است. ما در تهران در این زمینه از سابقه طولانی برخورداریم. پیچ رولپلاک نما با طناب روش مناسب و جایگزین خوبی برای داربست است.

معمولا قیمت محکم سازی سنگ نما با طناب چقدر؟

قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نما با طناب بیشتر مواقع یک نرخی توافقی بین پیمانکار و کارفرماست. بعد از این که کارفرما با کارشناس ما تماس گرفت و سفارش خدمات نما داد.

یک نفر از تیم ما ( مدیر شرکت یا کارشناس فنی) برای بازدید نما، بعد از هماهنگی های لازم با کارفرما به محل ساختمان آمده و درباره قیمت کار نمای ساختمان صحبت می کنند.

از چه پیچ و رولپلاکی برای محکم سازی نما با طناب استفاده میکنیم؟

پیچ و رولپلاک های ما شامل یک پیچ گالوانیزه ی ضد زنگ (آب کاری شده)  و یک رولپلاک از جنس پلاستیک یا فیبر است. پیچ و رولپلاک های مورد استفاده ما بسته به ضخامت سنگ های نمای ساختمان، از اندازه مختلفی برخوردار هستند. اسکوپ سنگ نما با پیچ، یکی از مطمئن ترین روش ها برای محکم سازی و تثبیت سنگ نماست که مورد تایید تمام متخصصان است.

تثبیت سنگ نما چه فایده ای داره؟

مهم ترین دلیل انجام اینکار این که پیشگیری از بروز حادثه جبران ناپذیر برای خودتون و دیگران است. سنگ های نمای میتونه به هر دلیلی سقوط کنه و اصلا متوجه بروز این اتفاق نشیم. طی سال گذشته افراد زیادی به دلیل سقوط سنگ نمای ساختمان ضرر جانی و مالی دیده اند.

خدمات نما بدون داربست

روش های مختلفی برای محکم سازی سنگ نمای ساختمان وجود دارد. ما از روش پیچ و رولپلاک نما با طناب استفاده میکنیم. سابقه طولانی و پروژه های موفق زیاد، تیم ما رو به شرکت مهار و خوب دتک این زمینه تبدیل کنه.

ما علاوه بر خدمات پیچ رولپلاک یه سری دیگه از خدمات هم در تهران کرج ارائه میدیم مثل نماشویی و نورپردازی نما. کار رو طناب این اجازه به نیرو میده تقریبا هرکاری که کارفرما ازش بخواد به راحتی انجام بده.

چرا از پیچ و رولپلاک برای اسکوپ سنگ استفاده میکنند؟

دلایل زیادی وجود دارد مثلا طول عمر بالای پیچ و رولپلاک نسبت به سایر مواد مشابه مانند چسب یا پیچ و رولپلاک خرابی کمتر و در عین حال نسب به سایر روش کارآمد تر و آسان تر است.

 برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله پیچ و رولپلاک نما مطالعه فرمایید.

نحوه اجرای پیچ و رولپلاک سنگ نما با طناب به چه صورتی است؟

پس از بازدید و عقد قرارداد بین طرفین و تعین تاریخ شروع به کار، پیمانکار (طنابکار) با هماهنگی با کارفرما (جهت اطلاع به تمام ساکنین) قبل از هرکاری در مرحله اول محیط کار و کارگاه خود را با نصب موانع و نوار خطر ایمن میکند.

در مرحله دوم یک جلسه توجیهی کوتاه بین پرنسل در ارتباط با نحوه اجرای عملیات پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان گذاشته می شود مثلا از کجا نمای ساختمان شروع می شود.

 

برای پیچ و رولپلاک نما از کدام قسمت نما شروع مکیند؟

محل سقوط سنگ های نما اولین قسمتی است که زمان اجرای پیچ و رولپلاک نما محکم می شود. چون احتمال داره دوباره از این قسمت سنگ سقوط کنه و خطرناک باشه.

فرایند نصب پیچ و رولپلاک سنگ نما با طناب

فرایند اجرای پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان به شرح زیر است:

  • اول با دریل چهارشیار سنگ نما رو سوراخ میکنیم.
  • پیچ رولپلاک در محل سوراخ شده قرار می گیرد و با استفاده از دریل مخصوص پیچ سفت کن، پیچ ها را سفقت میکنیم.
  • در آخر پیچ رولپلاک نما را بتونه( سیمان یا رنگ) میکنیم.

پیچ کردن نما بدون داربست و به وسیله ی طناب

برای پیچ و رولپلاک کردن نما می توان از روش های مختلفی استفاده کرد. یکی از این روش ها استفاده از داربست است این روش علاوه بر تلف کردن زمان، باعث افزایش مخارج شما میشود. همچنین درمقایسه با سایر روش ها در ارتفاع بالا ساختمان ها کارای کمتری دارد.

بر اساس موارد ذکر شده می توان به این نتیجه رسید که پیچ و رولپلاک سنگ نما بدون استفاده از داربست و به روش دسترسی با طناب یکی از روش های به مقرون بصرفه برای شما عزیزان میباشد.

خدمات کار در ارتفاع تهران راپل

گروه کار در ارتفاع تهران راپل با بهره گیری از راپلکارن حرفه ای در زمینه ی کار در ارتفاع مشغول خدمت رسانی در ارتفاع به شما در تمام مناطق تهران می باشیم.

راپلکاران تهران راپل با استفاده از تکنیک های دسترسی با طناب و تجهیزات تخصصی و با کیفیت مطلوب مربوط به تثبیت و محکم سازی سنگ نما آماده ی پذیرش سفارشات پیچ و رولپلاک نما با طناب در تهران و کرج هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

سه × 2 =

فهرست