پیچ و رولپلاک نما در صادقیه یکی از خدمات بسیار مهم و پرطرفدار ما در غرب تهران است.

پیچ و رولپلاک نما در صادقیه

شرکت کار در ارتفاع تهران راپل مجری خدمات مقاوم سازی سنگ های نما در هران است. اسن مجموعه در غرب تهران آماده ارائه انواع خدمات نصب و ترمیم سنگ های نما و پیچ و رولپلاک نمای ساختمان است. برای ثبت سفارش و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

آنچه در این مقاله می خوانید!

ارائه انواع خدمات مقاوم سازی سنگ های نمای ساختمان با طناب در غرب تهران به خصوص پیچ و رولپلاک نما در صادقیه با کیفیت بسیار عالی و بدون نیاز به داربست در شرکت کار در ارتفاع تهران راپل. شرکت تهران راپل مجری پیچ و رولپلاک نما در تهران و کرج است. نصب انواع سنگ و ترمیم شکستگی های سنگ های نمای ساختمان بدون نیاز به داربست و محدودیت در ارتفاع ساختمان.

پیچ رولپلاک نما در صادقیه با بهترین شرکت کار در ارتفاع 

شرکت کار در ارتفاع تهران راپل ارائه دهنده ی انواع خدمات ترمیم و بازسازی سنگ های نمای ساختمان در مناطق و محله  مختلف تهران است. یکی از مناطقی که در تهران به ارائه خدمات در آن می پردازیم محله صادقیه است. تهران راپل مجری انواع خدمات نما بدون نیاز به داربست به خصوص پیچ و رولپلاک نما در تهران و کرج است.

علاه بر خدمات مقاوم سازی نمای ساختمان مجموعه ما خدمات های دیگری نیز به منظور حفظ و نگهداری نمای ساختمان در تهران و استان البرز ارائه می دهد مانند خدمات نورپردازی نمای ساختمان، نقاشی نمای ساختمان و آب بندی نمای ساختمان و … . کاربر گرامی  برای کسب اطلاع از سایر خدمات ما و همچنین قیمت ارائه این خدمات می توانید با ما تماس بگیرید.

 

پیچ و رولپلاک نما در صادقیه یکی از خدمات بسیار مهم و پرطرفدار ما در غرب تهران است.

 

قیمت پیچ و رولپلاک نما در صادقیه

قیمت پیچ و رولپلاک نما در صادقیه بستگی به نمای ساختمان دارد. تنوع در ساخت و نحوه ی استفاده از سنگ در نمای ساختمان بر قیمت مقاوم سازی نما تاثیر می گذارد بر همین اساس برای محاسبه دقیق قیمت پیچ و رولپلاک سنگ های نمای ساختمان بایستی از نمای ساختمان بازدید کرد. در بخش زیر بر اساس فاکتورهای نما به ارائه یک لیست از قیمت پیچ و رولپلاک سنگ های محتلف نما در صادقیه می پردازیم. لازم به ذکر است تمام موارد زیر برحسب متر مربع بوده و کل نما به صورت یک پارچه مور محاسبه قرار می گیرد همچنین ابزارهای نما به صورت جداگانه حساب می شوند.

 • پیچ و رولپلاک سنگ های تراونتن متری از 10 تا 15 هزار تومان
 • پیچ و رولپلاک سنگ های گرانیت متری 10 تا 25 هزار تومان
 • پیچ و رولپلاک سنگ های مرمریت متری از 15 تا 35 هزار تومان
 • پیچ و رولپلاک سرامیک نما متری از 15 تا 25 هزار تومان
 • نصب سنگ های ریخته شده بر روی نمای ساختمان متر طول از 100 تا 250 هزار تومان

خدمات پیچ و رولپلاک نما در صادیقه شامل چه خدمات دیگری نیز هست؟

 • نصب و ترمیم انواع سنگ های ریخته شئه از نمای ساختمان بدون نیاز به داربست و با استفاده از طناب در کوتاه ترین زمان ممکن.
 • بندکشی ترک و شکستگی های سنگ های نمای ساختمان
 • تخریب سنگ های فرسوده و ترک خورده که نمی توانیم با استفاده از پیچ و رولپلاک آنها را محکم کنیم.

پیچ و رولپلاک نما با طناب در صادقیه

شرکت کار در ارتفاع تهران راپل مجری خدمات پیچ و رولپلاک نما با طناب در صادقیه تهران است. این مجموعه از طناب به عنوان جایگزین مناسب برای داربست استفاده نموده است و با استفاده از تکنیک های سیستم دسترسی با طناب به ارائه خدمات در این زمینه می پردازد.

مزایای پیچ و رولپلاک نما با طناب در صادقیه

 • دسترسی آسان و سرعت عمل بالا در اجرای عملیات
 • استاندارد و کیفیت بالا در ارائه خدمات
 • ارزان بودن این خدمات نسبت به سایر روش های مقاوم سازی سنگ نما با پیچ
 • سازگاری بالا محیط کار و محیت زیست
 • ایمنی و دقت بالا هنگام ارائه خدمات پیچ و رولپلاک نما

بخشی از مزایای کار در ارتفاع با طناب به خصوص خدمات پیچ و رولپلاک نما در بالا ارائه شد است. برای آشنایی بیشتر با مزایای کار در ارتفاع با طناب بر روی لینک کلیک نماید.

آیا پیچ و رولپلاک سنگ های نما یک امر ضروری است؟

در جواب این سوال باید بگویم بله سقوط سنگ های نمای ساختمان می تواند بسیار خطرناک باشد و باعث بروز حوادث بسایر ناگواری و غیر قابل جبران شوند ضمن اینکه در صورت بروز حادثه و خسارت، جبران آن بر عهده مالک یا مالکین ساختمان است.

مزایای پیچ و رولپلاک سنگ های نمای ساختمان

 • پیشگیری از بروز حوادث ناگوار
 • نگهداری و حفظ سنگ های نمای ساختمان در طول زمان
 • پیشگیری و مدیریت هزینه های نگهداری ساختمان در آینده
 • افزایش طول عمر ساختمان

تیم کار در ارتفاع تهران راپل آماده ارائه خدمات پیچ و رولپلاک نما در صادقیه و پیشگیری از بروز حادثه به دلیل سقوط سنگ های نما است. شما می توانید برای ثبت سفارش و درخواست بازدید از نمای ساختمان خود با ما تماس بگیرید.

طرح الماس تهران راپل

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان با 50 % تخفیف در شستشویی نمای ساختمان با دستگاه واترجت

طرح نقره ای تهران راپل

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان با چک در دو مرحله اقساط

نوشته های اخیر ... 

آرش هنرجو
آرش هنرجو هستم و از سال 97 تاکنون در شرکت کار در ارتفاع تهران راپل به عنوان کارشناس فنی و نویسنده متخصص در حوزه کار در ارتفاع مشغول به فعالیت و ارائه مشاوه هستم.
شبکه های اجتماعی ما ...