آب بندی پنجره دوجداره

قیمت مناسب آب بندی پنجره دوجداره در تهران

محتوای جدول

خلاصه

آب بندی و عایق پنجره های دوجداره از مهم ترین خدمات شرکت تهران راپل است. ما برای ارائه این خدمات با استفاده از طناب درز و محل های نفوظ آب از پنجره و سنگ های نمای ساختمان را با بهترین چسب ضد آب خارجی آب بندی می کنیم.

امروزه آب بندی پنجره دوجداره در ساختمان های قدیمی مسئله بسیار مهمی است که باید به آن توجه کرد. شرکت کار در ارتفاع تهران راپل مجری آب بندی نمای ساختمان علی الخصوص پنجره های قدیمی و پنجره های دوجداره بدون نیاز به داربست در تهران و کرج است. ما بدون نیاز به داربست و در کوتاه ترین زمان ممکن با استفاده از چسب های عایق مانند چسب پلی اورتان و سیلیکونی پنجره های دوجداره و آسیب دیده را آب بندی می کنیم.

امروزه از پنجره های دوجداره به عنوان عایق مناسب در برابر نفوذ صدا، آب، سرما و گرما استفاده می شود. حفظ و نگهداری پنجره های دوجداره از اهیمت زیادی برخوردار است شرکت تهران راپل مجری خدمات آب بندی نما با طناب آماده ارائه انواع خدمات بدون نیاز به داربست در ارتباط با عایق نمای ساختمان است.

باید توجه کرد که هدف در تولید و نصب پنجره های دوجداره در تمامی سیستم و اجزای آن عایق نمودن ساختمان در برابر عوامل مختلفی مانند آب و خاک و یا گرما و سرما است. این سیستم ممکن است در طول زمان در عملکرد خو به هر دلیلی دچار نقص و فرسودگی شود.

شرکت تهران راپل به منظور پیشگیری از بروز اینگونه مشکلات آماده ارائه انواع خدمات آب بندی نمای ساختمان با طناب در تهران و کرج است.

متداول ترین خرابی پنجره های دو جدار باز شدن درز های فرم دور پنجره است. کار در ارتفاع تهران راپل آماده ارائه خدمات آب بندی پنجره های دو جدار با چسب پلی اورتان است.

آب بندی پنجره دوجداره با طناب یکی از خدمات مهم تهران راپل است.
خدمات عایق پنجره های دوجداره

بهترین روش برای آب بندی پنجره دوجداره

بهترین روش برای آب بندی پنجره های دوجداره بعد از نصب، آب بندی با  با استفاده از چسب های مرغوب و خارجی است مانند چسب های پلی اوران و یا سلیکونی است. این مواد از طریق گان یا پمپ مخصوص در درزها و منافظ ورد آب و یا جاهای که آب جمع می شود تزریق شده و از نفوذ آب و گرد خاک به داخل ساختمان جلوگیری می کند. این روش نسبت به سایر روش های مشابه از قیمت کمتری برخوردار است و می توان با سرعت بسیار زیادی نمای سختمان را آب بندی کرد.

خدمات آب بندی پنجره های دوجداره با طناب در تهران
خدمات آب بندی نما در تهران

 

آب بندی نمای با طناب 

شرکت تهران راپل مرکز حرفه ای در ارائه خدمات آب بندی نما با طناب در تهران و کرج است. شما می توانید برای آب بندی پنجره های دوجداره و یا پنجره های قدیمی ساختمان خود با ما تماس بگیرید و از قیمت آب بندی نمای ساختمان با طناب مطلع شوید.

 

مراحل اساسی در عایق پنجره های دوجداره

عایق بندی پنجره های دوجداره شامل مراحلی است که در ابتدای نصب پنجره باید به آن توجه نمود و به درستی انجام داد. در بخش زیر به طور خلاصه این مراحل آورده شده است.

  • در مرحله اول باید از آهن برای پوشاندن چهارچوب های پنجره استفاده نمود مزایای این کار ایجاد ثبات و افزایش طول عمر و مقاومت پنجره های دوجداره است.
  • مرحله دوم شامل نصب صحیح و درست پنجره های دو جدار است. این کار مستلزم به کارگیری نیروی کاملا حرفه ای و متخصص در زمینه نصب پنجره های دو جدار است که به تمام مراحل آب بندی پنجره دو جدار مسلط  و تمامی پروتکل های عایق بندی را رعایت نماید.
  •  در مرحله سوم باید از ریگلاژ بودن و درزگیری تمامی منافظ با استفاده از ابزار مناسب و استاندارد مطمئن شویم. شرکت کار در ارتفاع تهران راپل پس از بررسی هر یک از این موارد و با انتخاب درست مواد مورد نیاز اقدام به آب بندی پنجره های دو جدار معیوب میکند ما معمولا از چسب و نوارهای مخصوص درزبندی برای عایق نمودن پنجره ها استفاده میکنیم.

نکته ای قابل توجه این مسئله است که آب بندی و عایق پنجره های دو جدار باید توسط افراد متخصص و حرفه ای انجام گیرد.

 

امتیاز دهی

با نویسنده این مقاله بیشتر آشنا شوید

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما و درخواست مشاوره رایگان و یا ثبت سفارشات خود بهترین روش برای ارائه خدمات با کیفیت بالا است.
دنبال متخصص نما هستی؟

تیم تهران راپل پیشرو در زمینه کار در ارتفاع با استفاده از طناب و بدون نیاز به داربست