پیچ و رولپلاک سنگ نما روش مناسبی برای تثبیت سنگ های نماست.

مرکز پیچ و رولپلاک سنگ نما افتتاح شد!

از مهمترین خدمات شرکت تهران راپل پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان می باشد. این مجموعه با سالها تجربه در این زمینه از خدمات نما ،جزء شرکت های پیشرو در پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان می باشد. تهران راپل با جذب و استخدام نفرات متخصص و کارآزموده آماده همکاری و ارائه خدمات به مشتریان گرامی خود در تهران و کرج می باشد.

مجموعه تهران راپل مجری پیچ و رولپلاک نما بدون داربست در تهران و کرج می باشد. این مجموعه با استفاده از طناب و بدون نیاز به داربست خدمات خود را مشتریان خود ارائه می دهد. از این پس در هر نقطه از شهر تهران که باشید می توانید با تماس با کارشناسان ما و درخواست بازدید از مشاوره رایگان کارشناسان ما در محل پروژه خود بهره مند شوید.

در این مرکز علاوه بر خدمات پیچ و رول پلاک سنگ نما،خدمات دیگری نیز در ارتفاع ارائه می گردد به طور مثال:نماشویی،نورپردازی نما،رنگ آمیزی و نقاشی نما،نصب تابلو و بنر و بسیاری از خدمات دیگر بر روی نما که این مجموعه می تواند ارائه دهد.

چرا از پیچ و رولپلاک سنگ نما استفاده میکنیم؟

پیچ و رولپلاک سنگ نما بهترین گزینه به منظور پیشگیری از ریزش سنگ های نما می باشد.تثبیت سنگ های نما می تواند از بروز حادثه جلوگیری نماید.

نمای ساختمان یک از رکن های اساسی در بهتر جلوه دادن ساختمان است به همین دلیل است که و پیشگیری از بروز مشکل برای نما ساختمان از اهمیت بالای برخوردار است.

هر یک از ما هنگام عبور از کنار ساختمان های اطرافمان اولین چیزی که توجه ما را به خود جلب می کند ظاهر و نمای بیرونی آن ساختمان است. به عبارت دیگر اولین ارتباطی که با یک ساختمان برقرار می کنیم نمای آن است. نمای هر ساختمانی نشانگر زیبایی، ظرافت و طراحی منحصر به فرد آن می باشد. در موارد خرید و فروش نیز بعد از طراحی داخلی، دومین گزینه انتخاب مشتریان نمای ساختمان می باشد.

مزایای پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان

در واقع پیچ و رولپلاک باعث می شود سنگهای نما محکم در جای خودش اقرار بگیرند و در برابر عواملی مثل باد، باران و یا طوفان های شدید آسیب نبینند.بیشتر نماهای سنگی در برابر عوامل یاد شده آسیب پذیر هستند و در طی زمان دچار مشکل می شوند.سقوط سنگ نما می تواند خطرات زیادی را برای عابران و ساکنان ساختمانها ایجاد نماید. در این زمان است که استفاده از پیچ و رولپلاک نما معنا پیدا می کند.

تثبیت سنگ نمای ساختمان

تثبیت سنگ نمای ساختمان راهی است برای حفظ ایمنی افراد و جلوگیری از سقوط مصالح به کار رفته در نمای ساختمان مانند سنگ،آجر و… بر روی عابران و ساکنین است .

بر اساس نتایج پژوهشها ریزش سنگ از نما همبستگی بالایی با خلل و فرج سنگها دارد به این شکل که هر چه خلل و فرجها بیشتر باشد ریزش سنگ کمتر می باشد و برعکس. نمای سنگی ساختمان پس از گذشت سالها و چندین مرتبه بارندگی و باد و طوفانها شدید و به طور کلی تغییرات جوّی دچار بازشدگی می شود. به همین منظور برای پیشگیری از بروز حوادث ناشی از ریزش سنگها و تثبیت سنگهای نمای ساختمان از پیچ و رولپلاک  استفاده می کنند.

پیچ و رولپلاک سنگ نما

پیچ و رولپلاک سنگ نما

تعریف اصطلاحی پیچ و رولپلاک

به طور کلی پیچ و رولپلاک  ابزاری است که به منظور  تثبیت کننده سنگ های نمای ساختمان از آن استفاده می کنیم. این قطعه شامل یک پیچ گالوانیزه (ضد زنگ زدگی) و یک رولپلاک از جنس فیبر یا پلاستیک است که بدون آن پیچ نمی تواند هیچ وزنی را تحمل کند.

بتونه کاری پیچ و رولپلاک سنگ نما

از طرفی تثبیت سنگهای نما با این روش باعث ممکن است تا حدودی نمای ساختمان ظاهر جالبی پیدا نکند و از زیبای سنگهای نمای ساختمان بکاهد.برای حل این مشکل نیز راه حل وجود دارد. برای رفع این نقیصه می توان بر روی پیچ و رول پلاکها کار شد از رنگ و بتونه استفاده نمود. این کار تا حدودی مانع از دید شدن پیچ می شود. 

انتخاب روش اجرای پیچ و رولپلاک نما

برای اجرای پیچ و رولپلاک  روش های مختلفی وجود دارد که یا توجه به نوع سنگ نمای ساختمان و ضخامت آن متفاوت می باشد. برای انجام این کار ابتدا پیچ و رولپلاک تهیه می شود. پس از مهیا شدن مقدمات کار، عمل اتصال به نمای ساختمان در ارتفاع انجام می گیرد. کار در ارتفاعات برای انجام اینگونه کارها سخت است. به همین دلیل استفاده از گروه های متخصص و مجرب برای کار در ارتفاعات ضروری می باشد.

نکاتی در انتخاب مجری پیچ و رولپلاک نما

بنابراین برای انجام کارهایی که به ایمنی زیادی نیاز دارند و برای اجرای اصولی آنها که در ایمنی های بعدی بسیار تاثیرگذار است بهتر و مطمئن تر است که از گروه های خبره و متخصص در انجام این کارها استفاده شود. تهران راپل مجری پیچ و رولپلاک نما در تهران و شهر کرج ضمن تاکید بر کیفیت خدمات تلاش دارد با کسب رضایت مشتری به هدف خود برسد.

پیچ و رولپلاک نما
نکاتی که باید قبل شروع به کار دقت کرد

پیش از شروع کار نکاتی وجود دارند که باید مد نظر قرار گیرند و رعایت شوند که در ادامه به برخی از آنها اشاره خواهد شد:

  • بررسی و تشخیص نوع سنگ، کیفیت سنگ، رنگ سنگ، ابعاد و قطر و ضخامت سنگ و همچنین توجه به ترک های موجود بر روی نما سنگی ساختمان
  • تعیین جزئیات و فرایند نصب سنگ نما
  • انتخاب روش اجرای کار و تعیین مصالح مصرفی مورد نیاز
  • باید بتن پشت سنگهای نما از نزدیک بررسی شوند تا هنگام پیچ و رولپلاک نما به مشکل برنخوریم
  • برآورد ضخامت بتن پشت سنگ نما به منظور انتخاب سایز و قطر پیچ و رولپلاک

پیچ و رولپلاک نما تهران راپل

از مهمترین خدمات شرکت تهران راپل پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان می باشد. که با سالها تجربه در این زمینه از شرکت های پیشرو در این زمینه می باشیم.

تهران راپل یکی از قدیمی ترین مراکز در زمینه پیچ و رولپلاک سنگ نما ساختمان می باشد. برای تماس با شرکت می توانید از طریق شماره تماس های ما و یا به صورت حضوری به محل شرکت آمده  خدمات مورد نیاز خود را سفارش دهید. اگر قبل از ثبت سفارش نیاز به بازدید و برآورد هزینه باشد می توانید بعد از تماس با شرکت درخواست بازدید کارشناسان را داده تا با توجه به حجم کاری ساختمان مورد نظر اعلام قیمت نموده و بعد از توافق صورت گرفته زمانبندی جهت انجام کار به شما اعلام می شود.

در ویدئوی زیر می توانید گوشه ای از مراحل پیچ و رولپلاک شنگ نما را مشاهده کنید!

جهت استعلام قیمت پیچ و روپلاک سنگ نما ساختمان با شرکت تماس گرفته و استعلام قیمت به روز، از مشاوره همکاران ما برخوردار شوید.