پیچ و رولپلاک نما با طناب

خدمات پیچ و رولپلاک نما با طناب در تهران، تماس بگیرید.
آنچه در این مقاله می خوانید!

پیچ و رولپلاک نما با طناب یک روش خوب و ارزان قیمت برای اسکوپ کردن سنگ های نمای ساختمان است. طناب جایگزینی مناسب برای روش های مشابه مانند داربست، کلایمر و غیره  به منظور کاردر ارتفاع است این روش از ایمنی بالا و سرعت عمل بسیار زیادی برخوردار است.این روش از بروز ترین متدهای کار در ارتفاع است که در جهان مورد استفاده قرار می گیرد.

شرکت کار در ارتفاع تهران راپل آماده ارائه انواع خدمات نما بدون نیازبه داربست و با استفاده از طناب است. ما در این مجموعه پس از ثبت سفارش شما به ارائه مشاوره و اقدام به بازدید از نمای ساختمان می کنیم و قیمت خدمات خود را در قالب یک پیش فاکتور ارائه می دهیم.

ممکن برای شما  پیش آمده باشد که افرادی را بر روی نمای ساختمان در حالی که با طناب معلق هستند دیده باشید این افراد نیروی های ماهری هستند که پس از گذرندان دوره های آموزشی و تخصصی لازم آماده ارائه خدمات به شما عزیزان در زمینه های مختلف علی الخصوص پیچ و رولپلاک نما هستند.

باید توجه کنیم کار با طناب بسیار آسان تر و در عین حال ایمن تر از سایر روش های مشابه است. این روش امکان فعالیت آسان برای نیروی معلق در ارتفاع را فراهم می کند و در عین حال با محیط زیست پیرامون خود بسیار سازگار است.

پیچ و رولپلاک نما با طناب بهترین روش

پیچ و رولپلاک نما با طناب یک سیستم جدید برای ارائه خدمات محکم سازی و ترمیم سنگ های نمای ساختمان است از این روش به جای سایر روش های مشابه مانند داربست یا کلامیر استفاده می کنند. کاربردی بودن و در عین حال ایمنی بالا باعث شد که در سال های اخیر به خصوص امسال این روش (کار در ارتفاع با طناب) بیشتر از گذشته مورد توجه قرار بگیرد.

شرکت کار در ارتفاع تهران راپل مجری پیچ و رولپلاک نما با طناب در تهران و کرج است. این مجموعه علاوه بر خدمات ذکر شده به ارائه انواع خدمات دیگر مانند نورپردازی نما، و نقاشی نما با طناب نیز مشغول است برای کسب اطلاع از خدمات ما کافی است با کارشناسان ما در تهران و کرج تماس بگیرید.

خدمات پیچ و رولپلاک نما با طناب در تهران، تماس بگیرید.
ارائه خدمات پیچ و رولپلاک نما با طناب

چرا پیچ و رولپلاک نما با طناب؟

دلایل زیادی را می توان برای استفاده از این روش (پیچ و رولپلاک نما با طناب) نسبت روش های مشابه کار در ارتفاع را نام برد. به طور مثال از عوامل موثر در به کار گیری این روش، ایمنی و سرعت بسیار بالا در زمان اجرای عملیات پیچ و رولپلاک نما بر روی سنگ های نمای ساختمان است.

قیمت پیچ و رولپلاک نما با طناب

بازدید از نمای ساختمان و ارزیابی سنگ های به کار رفته در نما از نظر ابعاد و اندازه و همچنین میزان خسارت وارده شده بر سنگ نما می تواند بر تعرفه و یا قیمت پیچ و رولپلاک نما با طناب تاثیر بگذارد برای کسب اطلاع و قیمت دقیق با ما تماس بگیرید.

قیمت مناسب کار در ارتفاع با طناب

قطعا قیمت کاردر ارتفاع با طناب بسیار کمتر از سایر روش های مشابه است. به طور مثال پیچ و رولپلاک نما با داربست شامل هزینه نصب داربست هم می شود. لازم به ذکر است در ارائه خدمات پیچ و رولپلاک نما با طناب شما هیچ هزینه ای در ارتباط با نحوه دسترسی به نقاط غیر قابل دسترس بر روی نمای ساختمان پرداخت نمی کنید.

معمولا قیمت محکم سازی سنگ نما با طناب چقدر؟

قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نما با طناب بیشتر مواقع یک نرخی توافقی بین پیمانکار و کارفرماست. بعد از این که کارفرما با کارشناس ما تماس گرفت و سفارش خدمات نما داد. یک نفر از تیم ما ( مدیر شرکت یا کارشناس فنی) برای بازدید نما، بعد از هماهنگی های لازم با کارفرما به محل ساختمان آمده و درباره قیمت کار نمای ساختمان صحبت می کنند.

از چه پیچ و رولپلاکی برای محکم سازی نما با طناب استفاده میکنیم؟

پیچ و رولپلاک های ما شامل یک پیچ گالوانیزه ی ضد زنگ (آب کاری شده)  و یک رولپلاک از جنس پلاستیک یا فیبر است. پیچ و رولپلاک های مورد استفاده ما بسته به ضخامت سنگ های نمای ساختمان، از اندازه مختلفی برخوردار هستند.

اسکوپ سنگ نما با پیچ، یکی از مطمئن ترین روش ها برای محکم سازی و تثبیت سنگ نماست که مورد تایید تمام متخصصان حوزه ساختمان است.

تثبیت سنگ نما چه فایده ای داره؟

مهم ترین دلیل انجام اینکار این که پیشگیری از بروز حادثه جبران ناپذیر برای خودتون و دیگران است. سنگ های نمای میتونه به هر دلیلی سقوط کنه و اصلا متوجه بروز این اتفاق نشیم. طی سال گذشته افراد زیادی به دلیل سقوط سنگ نمای ساختمان ضرر جانی و مالی دیده اند.

خدمات نما بدون داربست

روش های مختلفی برای محکم سازی سنگ نمای ساختمان وجود دارد. ما از روش پیچ و رولپلاک نما با طناب استفاده میکنیم. سابقه طولانی و پروژه های موفق زیاد، تیم ما رو به شرکت مهار و خوب دتک این زمینه تبدیل کنه. ما علاوه بر خدمات پیچ رولپلاک یه سری دیگه از خدمات هم در تهران کرج ارائه میدیم مثل نماشویی و نورپردازی نما. کار رو طناب این اجازه به نیرو میده تقریبا هرکاری که کارفرما ازش بخواد به راحتی انجام بده.

چرا از پیچ و رولپلاک برای اسکوپ سنگ استفاده میکنند؟

دلایل زیادی وجود دارد مثلا طول عمر بالای پیچ و رولپلاک نسبت به سایر مواد مشابه مانند چسب یا پیچ و رولپلاک خرابی کمتر و در عین حال نسب به سایر روش کارآمد تر و آسان تر است.

نحوه اجرای پیچ و رولپلاک نما با طناب به چه صورتی است؟

پس از بازدید و عقد قرارداد بین طرفین و تعین تاریخ شروع به کار، پیمانکار (طنابکار) با هماهنگی با کارفرما (جهت اطلاع به تمام ساکنین) قبل از هرکاری در مرحله اول محیط کار و کارگاه خود را با نصب موانع و نوار خطر ایمن میکند.

در مرحله دوم یک جلسه توجیهی کوتاه بین پرنسل در ارتباط با نحوه اجرای عملیات پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان گذاشته می شود مثلا از کجا نمای ساختمان شروع می شود.

برای پیچ و رولپلاک نما از کدام قسمت نما شروع مکیند؟

محل سقوط سنگ های نما اولین قسمتی است که زمان اجرای پیچ و رولپلاک نما محکم می شود. چون احتمال داره دوباره از این قسمت سنگ سقوط کنه و خطرناک باشه.

فرایند نصب پیچ و رولپلاک نما با طناب

فرایند اجرای پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان به شرح زیر است:

  • اول با دریل چهارشیار سنگ نما رو سوراخ میکنیم.
  • پیچ رولپلاک در محل سوراخ شده قرار می گیرد و با استفاده از دریل مخصوص پیچ سفت کن، پیچ ها را سفقت میکنیم.
  • در آخر پیچ رولپلاک نما را بتونه( سیمان یا رنگ) میکنیم.

پیچ کردن نما بدون داربست و به وسیله ی طناب

برای پیچ و رولپلاک کردن نما می توان از روش های مختلفی استفاده کرد. یکی از این روش ها استفاده از داربست است این روش علاوه بر تلف کردن زمان، باعث افزایش مخارج شما میشود. همچنین درمقایسه با سایر روش ها در ارتفاع بالا ساختمان ها کارای کمتری دارد.

بر اساس موارد ذکر شده می توان به این نتیجه رسید که پیچ و رولپلاک سنگ نما بدون استفاده از داربست و به روش دسترسی با طناب یکی از روش های به مقرون بصرفه برای شما عزیزان میباشد.

خدمات کار در ارتفاع تهران راپل

گروه کار در ارتفاع تهران راپل با بهره گیری از راپلکارن حرفه ای در زمینه ی کار در ارتفاع مشغول خدمت رسانی در ارتفاع به شما در تمام مناطق تهران می باشیم.

راپلکاران تهران راپل با استفاده از تکنیک های دسترسی با طناب و تجهیزات تخصصی و با کیفیت مطلوب مربوط به تثبیت و محکم سازی سنگ نما آماده ی پذیرش سفارشات پیچ و رولپلاک نما با طناب در تهران و کرج هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 + 5 =