پیچ و رولپلاک نما در تهران

شرکت تهران راپل مجری پیچ و رولپلاک نما در تهران است. این مجموعه علاوه بر خدمات پیچ و رولپلاک سنگ نما خدماتی دیگری مانند ترمیم و بازسازی سنگ های نمای ساختمان را نیز ارائه می دهد.
شرکت تهران راپل بهترین شرکت پیچ و رولپلاک نما در تهران و کرج است.
آنچه در این مقاله می خوانید!

شرکت کار در ارتفاع تهران راپل مجری پیچ و رولپلاک نما در تهران است. ما از بهترین نوع، پیچ و رولپلاک در بازار برای محکم کردن سنگ های نمای ساختمان استفاده می کنیم. خدمات نصب و ترمیم سنگ های نما در این مجموعه بدون نیاز به داربست و با استفاده از طناب انجام می گردد.

برای کسب اطلاع از قیمت پیچ و رولپلاک سنگ های نمای ساختمان خود در تهران می توانید از طریق تماس و یا از طریق ثبت سفارش در فرم های سفارشات و یا یکی از راه های ارتباطی با مجموعه ما در ارتباط باشید. همچنین می توانید از طریق مطالعه مقاله زیر نیز با نحوه اجرای پیچ و رولپلاک بر روی سنگ های نمای ساختمان در تهران آشنا شوید.

کار در ارتفاع تهران راپل یکی از قوی ترین شرکت های ارائه دهنده خدمات در زمینه پیچ و رولپلاک نما در تهران است این مجموعه بیش از 932 پروژه موفق در زمینه پیچ و رولپلاک نما در کارنامه کاری خود دارد.

پیچ و رولپلاک نما در تهران

مجموعه کار در ارتفاع تهران راپل آماده ارائه انواع خدمات نما علی الخصوص پیچ و رولپلاک نما در تهران و شهر کرج است. متخصصان ما در مناطق مختلف تهران آماده ارائه خدمات نما بدون نیاز به داربست پس از ثبت سفارش و تعین وقت بازدید شما هستند.

 

پیچ و رولپلاک نما در تهران از خدمات مهم شرکت تهران راپل است.

قیمت پیچ و رولپلاک نما در تهران

برای اطلاع از قیمت پیچ و رولپلاک نما در تهران می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید خدمات مشاوره و بازدید ما رایگان است و یا می توانید از طریق ارسال عکس نمای ساختمان خود برای کارشناسان ما از طریق شبکه های اجتماعی از قیمت خدمات پیچ و رولپلاک نما با طناب مطلع شوید. اجرای عملیات پیچ و رولپلاک نما در مجموعه تهران راپل بدون نیاز به داربست بوده و با متدد بروز کار در ارتفاع با طناب انجام می شود.

 

 

پیچ و رولپلاک نما با طناب

کار در ارتفاع تهران راپل مجری پیچ و روپلاک نما با طناب در تهران و کرج است. تیم ما ارائه دهنده خدمات نما بدون نیاز به داربست است. پیچ و رولپلاک سنگ نما با طناب مقرون به صرفه تر از سایر روش های مشابه برای اسکوپ سنگ های نمای ساختمان است. در این روش کل سنگ های نمای ساختمان بدون نیاز به داربست و با سرعت بسیار بالا پیچ و رولپلاک می شوند.

 

علت ریزش سنگ های نما در تهران و کرج

عدم رسیدگی و توجه به سنگ های نمای ساختمان، نصب و اجرای نامناسب سنگ های نمای ساختمان در ابتدا و همچنین فرسایش مداوم سنگ های نمای ساختمان با گذشت زمان و یا عوامل مختلف دیگری مانند شرایط جوی نامناسب می تواند باعث سقوط سنگ های نمای ساخاتمان شود.

چه عواملی باعث سقوط سنگ های نمای ساختمان می شود؟

ارائه انواع خدمات: بازرسی سنگ نما

ما علاوه بر ارائه خدمات پیچ و رولپلاک نما در تهران خدمات دیگر مانند بازرسی و بررسی سنگ های نما به صورت دوره ای نیز انجام می دهیم.

 • عوامل اساسی در کاهش عمر مفید سنگ های نمای نمای ساختمان که می تواند باعث سقوط این سنگ ها شود.
  • باران های اسیدی
  • آلاینده های موجود در هوا
  • بی کیفیت بودن مصالح ساختمانی (سیمان و نحوه اجرای سنگ کاری)

پیچ و رولپلاک نما بهترین روش

بهترین روش برای پیشگیری از سقوط سنگ های نمای ساختمان، پیچ و رولپلاک نمودن آنها است. با این روش می توانیم از بروز حوادث خطرناک در آینده نیز جلوگیری نمایم.

اهمیت اسکوپ سنگ های نمای ساختمان

 • افزایش روز افزون هزینه های ترمیم و بازسازی
 • احتمال بروز بیشتر حوادث
 • تخریب بخش وسیعی از سنگ های نما به دلیل عدم رسیدگی
 • بروز خسارت های جبران ناپذیر

به عبارتی دیگر باید در نظر داشته باشید که هر چه زمان بگذرد و تعداد بیشتری از سنگ نمای ساختمان سقوط کنند هزینه بازسازی و پیچ و رولپلاک نما بیشتر خواهد شد. سقوط سنگ نما تحت تاثیر عوامل مختلفی است که میتواند با مراجع به مقاله مربوط به این موضوع اطلاعات خوبی کسب کنید.

عوامل موثر در سقوط سنگ نما

با توجه به شرایط آب و هوایی کشورمان و وجود آلودگی هوا در شهر های مانند تهران و کرج مخصوصا در فصل های سرد، شاهد سقوط سنگ از نمای ساختمان ها هستیم. مجموعه کار در ارتفاع تهران راپل آماده ارائه خدمات پیچ و رولپلاک نما در تهران و کرج است کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

ارائه خدمات پیچ و رولپلاک نما در تهران با طناب
ارائه خدمات پیچ و رولپلاک نما در تهران بدون نیاز به داربست

 

با دیدن کدام نشانه ها بر روی سنگ های نما باید نگران شد؟

اگر بر روی سنگ های نمای ساختمان خود شاهد بروز این نشانه شدید حتما باید در کوتاه ترین زمان ممکن سنگ های نما را رولپلاک نما نماید.

 • نشست ساختمان و بروز ترک بر روی سنگ های نما
 • جلو آمدگی و شکستگی سنگها
 • سقوط یک بار سنگ های زیاد از نمای ساختمان

از چه پیچ و رول پلاکی برای محکم کردن سنگ های نما استفاده می کنیم؟

پیچ و رولپلاکی که به منظوراسکوپ سنگ های نمای ساختمان در مجموعه کار در ارتفاع تهران راپل مورد استفاده قرار می دهیم باید حداقل پنج سانتی متر طول داشته باشد و همچنین گالوانیزه باشند. ما در شرکت تهران راپل از پیچ و رولپلاک تایوانی استفاده می کنیم که به طور کلی از مقاومت بالا و طول عمر بسیار بالای نسبت به پیچ های مشابه در بازار دارند.

چرا از پیچ و رولپلاک پنج سانتی متری استفاده می کنیم؟

معمولا زخامت سنگ های نما بین یک سانتی متر تا یک و نیم سانتی متر است ما برای این گونه سنگ ها از پیچ و رولپلاک پنج سانتی متری استفاده می کنیم.

شکل ظاهری پیچ و رولپلاک نما

 • پیچ های مورد استفاده در عملیات پیچ و رولپلاک نما
  • پیچ های مورد استفاده آبکاری شده اند و به رنگ طلایی در بازار عرضه می شوند.
  • در انتخاب این نوع از پیچ های بایستی به قطر و طول و همچنین مقدار مقاومت آن توجه کنیم.
 • رولپلاک مورد استفاده در عملیات اسکوپ سنگ های نما
  •  رولپلاک هایی که به منظور اسکوپ نما استفاده می شوند از نوع رولپلاک پروانه ای بالدار می باشند.
  • در انتخاب این رولپلاک به طول باله ها و کیفیت جنس بایستی توجه نمود.

فرایند پیچ و رولپلاک سنگ نما ساختمان چگونه است؟

با توجه به نوع سنگ های به کار رفته در نما و همچنین میزان آسیب دیدگی سنگ ها طنابکار تصمیم می گیرد که فاصله پیچها از هم چقدر باشد.

انواع سنگ های نما در تهران و کرج

ساختمان های با نما گرانیت و تراورتن فاصله هر پیچ از پیج قبلی چهل تا پنجاه سانتی متر است.

 •  هر متر مربع از این سنگ ها 5 عدد پیچ و رولپلاک زده می شود.
  • البته تراکم سنگ و اندازه آنها هم بسیار اهمیت دارد مانند تفاوت نمای رومی با نمای ساده و اسلامی
 • ساختمان های با نما مرمر و سنگ های چینی که به دلیل تراکم بالا سنگ و عرض کم آنها تعداد پیچ و رولپلاک بیشتر می شود.
  • در هر متر مربع 10 الی 15 عدد پیچ و رولپلاک نصب می شود.

انتخاب دلر مناسب

در انتخاب دلر به نوع سنگ و ضخامت و همچنین عرض آن توجه می شود. به صورت کلی 3 دسته دریل در این صنعت مورد استفاده قرار می گیرد.

 • دلر های چکشی با قابلیت سوراخ کردن بتن
 • دلر های چکشی با قابلیت سوراخ کردن سنگ نما
 • دلر های بدون چکش که به منظور بستن پیچ ها استفاده میشوند.

قیمت پیچ و رولپلاک نما در تهران

قیمت پیچ و رولپلاک ساختمان بر اساس فاکتور های مختلفی تعین می شود. یکی از مهم ترین آنها تفاوت سنگ های نمای ساختمان با هم است. یکی دیگر از موارد موثر در نرخ خدمات پیچ و رولپلاک میزان آسیب دیدگی سنگ های نمای ساختمان است هر چه این آسیب دیدگی بالاتر باشد به مراتب قیمت بازسازی و ترمیم آن افزایش پیدا می کند.

عوامل مختلفی در برآورد هزینه دخیل هستند که بدون بازدید نمای ساختمان نمی‌شود به طور دقیق قیمت پیچ و رولپلاک نما در تهران را برآورد کرد.

فاکتور های مهم در ارائه نرخ خدمات پیچ و رولپلاک نما

در زیر به مهمترین فاکتورهای موثر در ارائه خدمات پیچ و رولپلاک نما در تهران اشاره می کینم.

 • جنس و ابعاد سنگ های نصب شده که به منظور مشخص شدن تعداد و فاصله پیچ ها
  • جنس سنگ های به کار رفته شده در نما تعین مقدار مقاومت سنگ نسبت به مته یا سختی سنگ
 • میزان سنگ های تخریب شده از نما و کیفیت سنگ های مانده روی نمای ساختمان
 • بتن پشت سنگ نما، گاهی مواقع ملات پشت سنگ کیفیت کافی برای نگه داشتن وزن سنگ و پیچ و رولپلاک را ندارد.

چه زمانی به پیچ و رولپلاک رولپلاک نیازمندیم؟

بهترین زمان جهت پیچ و رولپلاک سنگ نما هنگام مشاهد ریزش سنگ نمای ساختمان است و نشانه های تخریب بروی نمای ساختمان است. عدم رسیدگی به سنگ های نما موجب افزایش هزینه های شماست. مجموعه تهران راپل یکی از قوی ترین ارائه دهندگان خدمات پیچ و رولپلاک نما در تهران است.

نکته مهم

این موضوع را نیز در نظر بگیرید که هزینه اجرای عملیات پیچ و رولپلاک نما در تهران با طناب بسیار کمتر از هزینه بازسازی نمای تخریب شده ساختمان می باشد. جدا شدن سنگ نما ساختمان شما علاوه بر هزینه های جانبی به منظور بازسازی باعث بروز خطرات جانی بسایر زیادی شما و اطرافیان شما خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار + 10 =