نصب تابلو با طناب یکی از خدمات مهم تهران راپل در استان تهران و البرز می باشد.

نصب تابلو و بنر

نصب تابلو و بنر یک روش بسیار قدیمی برای معرفی و تبلیغ محصولات،خدمات در بین عموم بود آست که تا به امروز همچنان مورد استفاده قرار می گیرد.

تابلو و بنر چیست؟

تابلو­ ها، بنرها و بیلبوردها از انواع ابزار تبلیغاتی هستند که بسیاری از افراد و سازمان­ها از آن­ها برای معرفی خود، محصولات و یا خدمات خود و یا اطلاع ­رسانی در مورد موضوعات مختلف مورد استفاده قرار می دهند.

نصب تابلو و بنر در تهران و کرج

بسیاری از مغازه­ ها، فروشگاه­ ها، ساختمان­ های مهم همچون(بیمارستان­ ها، ساختمان­ های دولتی و یا تجاری و …) برای معرفی و متمایز کردن خودشان از دیگران از تابلوها بهره می­ گیرند و اسامی یا عناوین خودشان را روی آن به نمایش می گذارند.

استفاده از بنر در بسیاری از موارد مانند(اطلاع ­رسانی­ ها، جشن­ها، عزاداری­ ها و برای تبریک و تسلیت) گفتن کاربرد بسیاری زیادی دارند.

نصب و ترمیم بیلبورد در تهران

بیلبوردهای تبلیغاتی نیز مورد استفاده­ بسیاری از سازمان­های دولتی و غیر دولتی،نهادها، کارخانه ­ها، شرکت­ ها و … است که تولیدات، خدمات و ایده ­های خود را در قالب آن به مشتریان­ شان معرفی و تبلیغ می­ کنند.

نصب تابلو با طناب در تهران

مجموعه کار در ارتفاع تهران راپل آماده ارائه خدمات نصب تابلو با طناب در تهران و شهر کرج می باشد.

بنابراین با توجه به آنچه گفته شد تابلوها، بنرها و بیلبوردها کاربرد وسیع و گسترده ­ای در سراسر جهان دارند و از نقش بسیار مهم و غیرقابل انکاری در جامعه برخوردار هستند.

نصب تابلو، بنر و بیلبورد بدون داربست

بسیاری از تابلوها، بنر ها و بیلبوردها برای آنکه در دید همگان قرار بگیرند باید در ارتفاع مناسب روی نمای ساختمان قرار بگیرند و نصب گردند.

برای نصب تابلو از چه روشهای استفاده می کنند؟

برای انجام این کار می­ توان از روش­ های گوناگونی مثل استفاده از نبردبان­ های بلند، داربست و یا حتی بالابر بهره گرفت اما به کارگیری این روش با معایب و محدودیت­ های همراه است.

استفاده از نردبان­ های بلند برای این کار هم بسیار سخت است و هم ریسک خطر بالایی را به دنبال دارد چرا که کوچکترین اشتباه در حفظ تعادل نردبان، باعث سقوط و وارد شدن آسیب­ های جبران­ ناپذیر به فردی می­ شود که در حال نصب تابلو یا بنر است.

نصب تابلو و بنر

نصب تابلو و بنر

به کارگیری داربست نیز فضای زیادی را در پیاده­ رو اشغال می کند و برای رفت و آمد مردم ایجاد مزاحمت می­ کند. علاوه بر آن به کارگیری داربست زمان­ بر است و هزینه های بیشتری را به مشتریان تحمیل می کند.

همچنین به کارگیری این روش های ممکن است موجب آسیب زدن به نمای ساختمان شود که به تبع آن هزینه ­های بیشتری را برای ترمیم نما به مشتریان تحمیل می کند.

بنابراین استفاده از روش های یاد شده به دلایلی که گفته شد منطقی و به صرفه نمی باشد.

نصب تابلو، بنر و بیلبورد بدون استفاده از داربست

یکی از کارآمدترین و به صرفه ترین راهکارها برای نصب تابلو و بنر که امروزه در سراسر جهان به طور گسترده استفاده می شود، انجام این کار به روش دسترسی با طناب و بدون استفاده از داربست یا هر وسیله دیگری است.

کار در ارتفاع و نصب تابلو، بنر

در این روش که کار در ارتفاع نامیده می­ شود، فرد آموزش دیده و متخصص کار در ارتفاع با استفاده از دو طناب و دیگر تجهیزات مربوط به آن، از پشت بام ساختمان به صورت معلق به سمت پایین سازه حرکت می کند و عمل نصب تابلو یا بنر را انجام می دهند.

نصب تابلو و بنر

نصب تابلو و بنر

محاسن استفاده از طناب برای نصب تابلو و بنر ها

استفاده از این شیوه نسبت به سایر روشها محاسن بیشتری دارد.

  • اول اینکه با توجه به رعایت نکات ایمنی و استفاده از تجهیزات مناسب و امن، این روش از ریسک یا خطر ناچیزی برخوردار است.
  • دوم اینکه در زمان و هزینه ها به میزان زیادی صرفه جویی خواهد شد.
  • سوم نسبت به سایر روشها برای عابرین پیاده و ساکنین ساختمان مزاحمتی ایجاد نخواهد کرد.

شیوه­ های نصب تابلو، بنر یا بیلبورد

دو روش عمده برای نصب تابلو یا بیلبورد بر روی نمای ساختمان وجود دارد.

  • پیچ و رولپلاک تابلو به نما
  • قالب و ساخت فرم با آهن

مرکز پیچ و رولپلاک نما تهران راپل برای نصب تابلو و بنر بر روی نما از انواع مختلف پیچ با توجه به جنس نمای ساختمان مورد قرار می دهد.

راپلکار چگونه بنر و تابلو را بر روی نما نصب می کند؟

برای نص تابلو راپلکار(نما کار و یا ارتفاع کار) با بررسی نما روش مناسب برای نصب تابلو و بنر  را انتخاب می کند. به عبارت دیگر تمام کار نصب تابلو و بنر بستگی به نمای ساختمان دارد.

نصب تابلو و بنر در استان تهران و البرز

گروه کار در ارتفاع تهران راپل با بیش از 8 سال ارائه خدمت در زمینه کار در ارتفاع آماده­ پذیرش سفارشات شما مشتریان گرامی در زمینه نصب تابلو، بنر و بیلبورد در سراسر کشور است.

ویژگی تهران راپل!

این شرکت با بهره ­گیری از افراد متخصص و مجرب در زمینه کار در ارتفاع، با روش دسترسی با طناب و با استفاده از مطلوب ترین تجهیزات و همچنین مناسب ترین قیمتها خدمات خود را در زمینه های یاد شده به انجام می رساند.

با ما در ارتباط باشید!

برای ارائه سفارشات خود کافی است با شماره ­های معرفی شده در سایت تماس حاصل فرمایید و شرایط خود را با متخصصان ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت به سفارشات شما رسیدگی شود.

برای مطالعه بیشتر…

چگونه از ریزش سنگ های نمای خود جلوگیری نمایم؟

کار در ارتفاع چیست؟

آب بندی نما با طناب چگونه انجام می گیرد؟

 

فهرست