نماشویی با طناب یکی از خدمات مهم تهران راپل در استان تهران و استان البرز است. نماشویی بدون داربست یکی از خدمات جدید در زمینه نظافت نمای ساختمان است.

نماشویی با طناب

نماشویی با طناب یکی از خدمات مجموعه کار در ارتفاع تهران راپل است. در این روش از طناب به جای داربست برای کار بر روی نمای ساختمان استفاده می شود. طناب به عنوان جایگزین مناسب شرایط کار ایمن را بر روی نمای ساختمان فرامهم میکند.

چرا نمای ساختمان نیاز به نظافت و شست و شو دارد؟

امروز زیبای نمای ساختمان از اهمیت بالای نسبت به سال های گذشته برخوردار است. به دلیل افزایش روز افزون انواع آلایندگی های هوایی و همچنین گسترش شهر نیشینی رسیدگی و شست و شوی نما (نماشویی) از اهمیت بسیار زیادی برخوردار شده است. برای ارائه خدمات نماشویی بر روی نمای ساختمان از ابزارهای مختلفی استفاده می شود. ما در شرکت کار در ارتفاع تهران راپل از طناب برای ارائه خدمات (نماشویی با طناب) استفاده میکنیم.

عوامل موثر در نماشویی نمای ساختمان

  • کاربری ساختمان : ساختمان های مانند بیمارستان ها، مدارس و یا به بیان دیگر ساختمان های که جنبه عمومی دارند و مورد استفاده عموم هستند باید از نمای زیبای برخوردار باشند یا از سطح بهداشتی بالای برخوردارهستند نیاز به نماشویی دارند.
  • نقش آلایندگی های محیطی : نمای ساختمان ها در طی سال تحت تاثیر انواع مختلف آز آلایندگی ها و کثیفی ها هستند و به مرور زمان دچار آسیب می شوند نماشویی می تواند از بروز آسیب و از بین رفتن نما جلوگیری نماید.

در این بین شرکت کار در ارتفاع تهران راپل با گروه متخصص و مجرب خود در زمینه ی کار در ارتفاع، به عرضه ی انواع خدمات نماشویی با طناب در تهران و کرج مشغول است. شما می توانید با تماس با ما و ثبت سفارش از خدمات ما برخوردار شوید.

نماشویی در کرج

نماشویی با استفاده از طناب

نماشویی بدون داربست و به وسیله ی طناب از کارآمدترین و به صرفه ترین روش های شست و شوی نماهای ساختمان ها است. شرکت کار در ارتفاع تهران راپل به ارائه این نوع از خدمات مشغول است. در این روش متخصص کار در ارتفاع به وسیله ی طناب و تجهیزات ایمنی لازم، از بالای ساختمان کار نماشویی را تا طبقات پایین انجام می دهد.

این روش (نماشوی با طناب) به نسبت دیگر روش ها مثل استفاده از داربست علاوه بر صرفه جویی در زمان، هزینه های شما را به طرز قابل توجهی کاهش می دهد. در این روش تعداد طبقات و ارتفاع ساختمان به هیچ وجه اهمیت ندارد چرا که با استفاده از طناب می توانید نمای ساختمان را با هر ارتفاعی نماشویی و پاک سازی کرد.

انواع خدمات نماشویی بدون داربست و مواد شوینده

گروه تهران راپل با بهره گیری از به روزترین و با کیفیت ترین ابزارها و مواد شوینده، خدمات مربوط به نماشویی در تهران را انجام می دهد. استفاده ازابزارهای مختلفی مانند ابرهای درجه یک، تی لاستیکی استیل، کرباس، پارچه ی آستری، واترجت، واتر سندبلاست در شرکت کار در ارتفاع تهران راپل به ما این امکان را می دهند انواع خدمات نماشویی با طناب را ارائه دهیم.

  • نماشویی با ابر و تی

نماشویی با ابر و تی شامل شست و شوی نمای ساختمان یا قسمتی از آن با استفاده از ابر یا پارچه ی حوله ای آغشته به آب و مواد شوینده و سپس پاک کردن آب کثیف باقیمانده به وسیله ی تی لاستیکی مخصوص است.

  • نماشویی با کرباس یا پارچه آستری

نماشویی با کرباس و پارچه ی آستری شامل زدودن غبار و کثیفی ها با یک دستمال نمدار و پاک کردن سطح آن با استفاده از کرباس نرم است.

  • نماشویی با واترجت

نماشویی با واترجت شامل استفاده از دستگاه هدایت آب با فشار بالا و پاکسازی و لایه برداریی از سطح نما با استفاده از نازل های کارتکی و مخصوص است.

  • نماشویی با واتر سندپلاست

نماشویی با واتر سندبلاست شامل استفاده از دستگاه پاشنده ی سیلیس و دیگر ذرات ساینده به همراه آب با فشار بسیار زیاد.

خدمات دیگر علاوه بر شست و شوی نما

علاوه بر ارائه خدمات نماشویی با طناب خدمات دیگری نیز بر روی نمای ساختمان ارائه می دهیم. خدماتی مانند پیچ و رولپلاک نما، رنگ آمیزی و نقاشی نما، نورپردازی ساختمان و دیگر خدمات مربوط به نمای ساختمان در شرکت کار در ارتفاع تهران راپل در تهران و کرج پذیرفته و انجام می شود.

    

 

 

0/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

یازده + 8 =

فهرست