پیچ و رولپلاک نما بدون داربست در تهران یک روش نوین ارائه خدمات به منظور تثبیت سنگ های نمای ساختمان و پیشگیر از بروز حاردثه است. در این روش از طناب به جای داربست برای ارائه خدمات استفاده میگردد. شاید پیش آماده باشد افرادی را ببینید که با طناب بر روی نمای ساختمان در حال ارائه خدمات مختلفی هستند. ما در مجموعه تهران راپل به ارائه انواع خدمات نما بدون نیاز به داربست مشغول هستیم.

 

بهترین مجری خدمات نما بدون داربست در تهران

شرکت کار در ارتفاع تهران راپل یکی از بهترین مجریان خدمات نما بدون داربست در تهران است. ما در این مجموعه به ارائه انواع خدمات نما مانند ( پیچ و رولپلاک نما، نماشویی، نورپردازی نما ) بدون نیاز به داربست میپردازیم. سابقه طولانی در ارائه خدمات و همچنین کیفیت بالای خدمات باعث شده است ما در تهران به عنوان یک آژانس کار در ارتفاع معتبر شناخته شویم.

 

سابقه طولانی در ارائه خدمات پیچ و رولپلاک نما بدون داربست در تهران باعث شده است گروه کار در ارتفاع تهران راپل به یکی از بهترین ها در زمینه کاری خود تبدیل گردد.

عکس شماره 1) خدمات نما بدون داربست

قویترین مجری پیچ و رولپلاک نما بدون داربست

مجموعه کار در ارتفاع تهران از کنارهم، جمع شدن گروه ی از افراد متخصص و علاقه مند به کار در ارتفاع شکل گرفته است سابقه طولانی و رزومه بسیار پربار این گروه در شهر تهران باعث گردید این مجموعه به یکی از قویترین مجریان پیچ و رولپلاک نما در تهران تبدیل گردد.

پیچ و رولپلاک نما بدون داربست در تهران

گروه کار در ارتفاع تهران راپل آماده ارائه خدمات نما در تهران می باشد. شما می توانید با تماس با کارشناسان ما از مراحل اجرا خدمات پیچ و رولپلاک نما بدون داربست کاملا مطلع گردید.

خدمات نما بدون داربست در کرج

ارائه انواع خدمات نما بدون داربست در استان البرز به خصوص شهر کرج توسط تیم تهران راپل. ما در سه سال گذشته در سطح کرج خدمات مختلفی را ارائه نموده ایم. برای کسب اطلاعات و نرخ خدمات ما در کرج  با ما تماس بگیرید.

 

پیچ و رولپلاک نما با طناب یک روش ایمن

از ویژگی کار با طناب در ارتفاع ایمنی بالا در حین انجام کار است. پیچ و رولپلاک نما با طناب از روش های ایمن و مطمعن در اجرای عملیات تثبیت سنگ نما بر روی نمای ساختمان است.

در زیر از مهمترین مزایای این روش نام میبریم.

  • ایمنی بالا
  • اطمینان خاطره نیرو
  • محیط کارگاه به دور از استرس
  • قدرت بالا و انعطاف پذیری بالا در اجرای عملیات ساختمان بر روی نما

 

پیچ و رولپلاک نما بدون داربست در تهران از مهمترین خدمات نما تهران راپل می باشد.

اراده خدمات نما به دلیل ریزش سنگ های نما

یکی از مشکلات سختمان های که نما آنها از سنگ است، سقوط سنگ نما بر اثر عوامل مختلف است که میتواند بسیار خطرناک باشد. مجموعه ما آماده ارائه خدمات پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان به شما عزیزان است

  • تثبیت سنگ نما 

تثبیت سنگ نمای ساختمان عبارت است از انواع اقداماتی که برای استحکام و مقاوم سازی سنگ های نما در جای خودشان انجام می شود.

  • تثبیت سنگ نما با استفاده از پیچ و رولپلاک

یکی از مؤثرترین و کارآمدترین روش های تثبیت سنگ نما، تثبیت به وسیله ی پیچ و رولپلاک است. پیچ و رولپلاک شامل یک پیچ گالوانیزه ی ضد زنگ زدگی و یک رولپلاک از جنس پلاستیک یا فیبر است. پیچ و رولپلاک های مورد استفاده بسته به ضخامت سنگ نما، اندازه و طول متفاوتی دارند.

  • پیچ و رولپلاک با طناب

برای پیچ و رولپلاک نما می توان از روش های مختلفی استفاده کرد. اما راه هایی مثل استفاده از داربست علاوه بر تلف کردن زمان، می تواند هزینه ها را برای این کار افزایش دهد. همچنین در ساختمان های با ارتفاع بسیار زیاد، استفاده از داربست می تواند بسیار سخت و طاقت فرسا باشد.

فرایند اجرای پیچ و رولپلاک سنگ نما

فرایند اجرای پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان به شرح زیر است:

    • ابتدا محل مورد نظر با استفاده از دریل و مته ی مناسب با پیچ و رولپلاک مورد استفاده، سوراخ می شود. پیچ و رولپلاک در محل سوراخ شده قرار می گیرد و با استفاده از دریل مخصوص، پیچ در جای خودش سفت می شود. در صورت لزوم و برای زیباتر شدن جلوه ی ساختمان می توان با استفاده از بتونه و رنگ، روی پیچ و رولپلاک را برای هماهنگ شدن با رنگ نمای ساختمان پوشاند.

خدمات نما تهران راپل

گروه تهران راپل با بهره گیری از متخصصین و مجرب ترین افراد در زمینه ی کار در ارتفاع مشغول خدمت رسانی می باشد. متخصین گروه تهران راپل با استفاده از تکنیک های دسترسی با طناب و تجهیزات تخصصی و با کیفیت مطلوب مربوط به تثبیت و محکم سازی سنگ نما آماده ی پذیرش سفارشات شما مشتریان محترم درسراسر تهران با ارائه قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نما مناسب می باشد.

 

 

 

0/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

19 + 1 =

فهرست