پیچ و رولپلاک نما

پیچ و رولپلاک نما

پیچ و رولپلاک نما

پیچ و رولپلاک نما بهترین روش برای اسکوپ سنگ های نمای ساختمان است با پیچ و رولپلاک کردن سنگ های نمای ساختمان می توانیم از بروز حوادث ناشی از سقوط سنگ های نما پیشگیری نمایم. پیچ و رولپلاک نمای ساختمان یکی از مهمترین خدمات مجموعه کار در ارتفاع تهران راپل است که تماماً بدون نیاز به داربست ارائه می گردد. 

ما برای پیچ کردن سنگ های نمای ساختمان از پیچ و رولپلاک مقاوم در برابر رطوبت و زنگ زدگی استفاده می کنیم. پیچ و رولپلاک سنگ نما شامل خدمات نصب سنگ به همراه بندکشی و همچنین تعویض پیچ و بازرسی نمای ساختمان است.

مشتری گرامی در صورت ریزش سنگ از نمای ساختمان و یا مشاهد ترک و یا برآمدگی بر روی سنگ های نما حتما با ما تماس بگیرد و از قیمت پیچ و رولپلاک نما و نحوه اجرای این کار مطلع شوید.

قبل از هر اقدامی در کمتر از 4 دقیقه با خدمات رولپلاک سنگ نمای ساختمان آشنا شوید!

نمایش ویدیو درباره پیچ و رولپلاک نما بهترین روش برای جلوگیری از ریزش سنگ های نمای ساختمان است.

نمونه کار های پیچ سنگ نما

بخش کوچک از خدمات رولپلاک نمای ساختمان بدون داربست شرکت کار در ارتفاع تهران راپل در سطح شهر تهران و کرج 

ما بر روی نقشه

دسترسی آسان شرکت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان تهران راپل بر روی نقشه کافی است بر روی محل ما کلیک نماید

فیلم نحوه پیچ و رولپلاک نمای ساختمان

در فیلم زیر مراحل کامل پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان بدون نیاز به داربست نشان داده شده است.

مزایای پیچ و رولپلاک نما

حتما نمای ساختمان های را دیده اید که سنگ های آن ریخته است و یا در حال ریزش است. سقوط سنگ از نمای ساختمان می توانید باعث بروز خسارت شود.

پیشگیری از بروز حادثه

با رولپلاک کردن نمای ساختمان از بروز حوادث ناشی از ریزش سنگ های نما پیشگیری نمایم.

افزایش طول عمر سنگ نما

پیچ سنگ نما به بتن پشتش مانع از سقوط سنگ و در نتیجه حفظ زیبای نمای ساختمان می شود.

حفظ زیبای نمای ساختمان

با پیچ و رولپلاک کردن سنگ نما آن را در برابر عوامل مخرب مقاوم و در نتیجه نما سالم می ماند.

سوالات متداول

این سوالها ممکن است سوالهای شما هم باشد….
آیا همه سنگ های نمای ساختمان پیچ و رولپلاک می شوند؟

بله، هنگام اجرای پیچ و رولپلاک نما تمام سنگ های نمای ساختمان پیچ خواهد شد و در غیر این صورت به کارفرما گزارش خواهد شد.

قیمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان چگونه برآورد می شود؟

قیمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در بیشتر مواقع به صورت چکی و بر اساس سختی و طرح سنگ های نمای ساختمان برآورد می شود.

آیا هزینه پیچ و رولپلاک نمای ساختمان با تمام لوازم است؟

بله، به جز خرید سنگ و سیمان مابقی لوازم و هزینه پیچ و رولپلاک نما بر عهد پیمانکار و یا شرکت است مانند: هزینه بیمه و پیچ و رولپلاک 

قیمت حدودی پیچ و رولپلاک نما چقدر است؟

قیمت حدودی برای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان بر حسب متری مربع از 25 هزار تومان تا 75 هزار تومان است.

تعداد استاندارد در نصب پیچ و رولپلاک بر روی سنگ نما چقدر؟

نمی توان به طور دقیق تعداد استانداردی برای پیچ و رولپلاک کردن سنگ های نما مشخص نمود ولی به طور عرف در هر 40 سانت یک پیچ کار می شود ولی هدف ما مقاوم سازی سنگ های نمای ساختمان است و در صورت نیاز در هر 10 سانت یک پیچ و رولپلاک نصب خواهد شد.

بعد از روپلاک کردن سنگ نما دوام پیچ نما چند سال است؟

ما برای پیچ و رولپلاک سنگ های نما از پیچ خارجی و رولپلاک با جنس درجه 1 استفاده می کنیم طبقه تجربه ما در طول این سال ها بعد از گذشت  5 الی 6 سال بهتر است پیچ های بسته شده تعویض شود.

سنگ های نمای ساختمان اسکوپ داره اصلا لازمه پیچ و رولپلاک کنم؟

بله حتما به پیچ و رولپلاک نما نیاز دارید. ما ساختمان های زیادی را در طول فعالیت کار خود دیدایم که با وجود اسکوپ سنگ ( از جنس سیم ) باز سنگ از نما جدا شده و پایین افتاده است.

پیچ و رولپلاک نما اصلی ترین روش برای اسکوپ سنگ نمای ساختمان است. این امر موجب می شود که از سقوط سنگ های نمای ساختمان پیشگیری کنیم. شرکت تهران راپل یکی از بهترین شرکت های است که در زمینه  نصب پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در تهران و کرج فعالیت می کند. این مجموعه با بیش از ۱۱ سال سابقه کار در ارتفاع با طناب، بر روی نمای ساختمان توانسته است بسیاری از نیازهای مشتریان خود را در کمترین زمان ممکن بر طرف نماید. 

پیچ و رولپلاک نما یکی از اصلی ترین خدماتی است که مجموعه تهران راپل در طول سال های فعالیت خود و بر روی نمای ساختمان بدون داربست در تهران و کرج ارائه می دهد. ما برای اسکوپ سنگ های نما از پیچ های گالوانیزه خارجی و رولپلاک پروانه ای آریا که مخصوص سنگ های نمای ساختمان است استفاده میکنیم. اندازه و قطر پیچ و رولپلاکی که برای اسکوپ سنگ مورد استفاده قرار میگرد بستگی به سنگ های نما دارد به طور کلی از دو سایز 5 و 6 سانت برای محکم کردن سنگ های نمای ساختمان استفاده می شود.

فهرست مطالب

قیمت پیچ و رولپلاک نما

قیمت پیچ و رولپلاک نما بر حسب متر مربع از ۲۵ هزار تومان تا ۴۵ هزار تومان محاسبه و بر اساس طرح و جنس و طول و عرض سنگ های نمای ساختمان ارزیابی و به کارفرما پیشنهاده میگردد. بدیهی است که هر چقدر اندازه سنگ های نمای ساختمان کمتر باشد هزینه پیچ و رولپلاک نمای ساختمان بیشتر است.

روش دوم

شکل دیگری که در محاسبه قیمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان مورد استفاده قرار میگیرد؛ محاسبه بر اساس تعداد پیچ و رولپلاکی است که قرار است نصب شود. به این صورت که پیمانکار و یا کارشناس شرکت قبل از اجرای با برآورد مساحت کلی نما ( ضرب طول در عرض ) و و ضر این عدد در 4 و 9 ( تعداد پیچ و رولپلاکی است که در هر متر مربع از سنگ های نمای ساختمان قرار است نصب شود ) به صورت تقریبی تعداد پیچ و رولپلاک مصرفی را مشخص کرد و با توجه به طرح نما و میزان سختی کار و همچنین حداقل تعداد پیچ قیمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان را بین ۴۵۰۰ تومان تا ۱۲ هزار تومان به کارفرما پیشنهاد می دهد.

قیمت پیچ و رولپلاک سنگ تراورتن

قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نمای تراورتن با توجه به تفاوت در قطر و اندازه همچنین این مدل به کار رفته در نمای ساختمان میتواند تفاوت باشد اما به طور کلی از متر مربع ۲۵ هزار تومان تا ۹۵ هزار تومان محاسبه و براورد قیمت میگردد. شما میتوانید با دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان تیم تهران راپل از قیمت پیچ و رولپلاک سنگ تراورتن نمای خود و چگونگی روند کار آگاه شوید.

علت اسکوپ سنگ نمای تراورتن چیست؟

اما عاملی که باعث میشود که این سنگ های تراورتن به پیچ و روپلاک نیاز پیدا کنند جذب آب نسبتاً بالای  این سنگ ها است که به مرور زمان باعث فرسایش و شل شدن سنگ بر روی نمای ساختمان می شود. همچنین علاوه بر پیچ و رولپلاک سنگ های تراورتن باید ددر مقابل نفوذ آب نیز مقاوم شود میتوان از از مواد شیمیایی نانو رزین برای آب بندی سنگهای تراورتن در در مقابل نفوذ آب استفاده کرد این مواد با ایجاد یک لایه شفاف سنگ ها را در مقابل نفوذ آب و همچنین مواد اسیدی مقاوم می کند  پس بعد از نصب پیچ و رولپلاک نمای ساختمان اجرای نانو رزین بر روی سنگ از اهمیت بالایی برخوردار است. است

پیچ و رولپلاک نمای سنگ تراونتن

چرا از سنگ تراورتن در نمای ساختمان استفاده میکنند؟

سنگ تراورتن یکی از پرکاربردترین سنگ ها در معماری مدرن برای نمای ساختمان، روکش دیوار و کف است. سنگ تراورتن سال ها است که به عنوان مصالح ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد و از قدمت بالایی برخوردار است.

سنگ تراورتن به علت داشتن سوراخ های طبیعی در درون خود می تواند به عنوان یک عایق حرارتی بسیار عالی عمل نماید. سوراخ های موجود در درون سنگ های تراورتن سبب می شود این سنگ در برابر آتش سوزی از مقاومت بالایی برخوردار باشد.

یکی دیگر از مزایای استفاده از سنگ های تراورتن در در ساختمان عایق بودن آن در برابر صدا است این سنگ ها با جذب صدا به کاهش آلایندگی های صوتی کمک می کند. از مزایای دیگر سوراخ های موجود در سنگ تراورتن است که هنگام نصب  دوغاب سیمان به درون این سوراخ ها نفوذ کرده و همانند یک اسکوپ طبیعی عمل می کند.

پیچ و رولپلاک نما تهران راپل

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان یکی از اصلی ترین خدماتی است که شرکت تهران راپل در تهران و کرج ارائه می دهد. خدمات پیچ و رولپلاک نما تهران راپل بدون نیاز به داربست بوده و با استفاده از طناب صورت می گیرد. این روش مزایای بسیار زیادی دارد به طور مثال پیچ و رولپلاک نما با طناب از ایمنی و سرعت بالای برخوردار است و هزینه اجرای کمتری نسبت به سایر روش ها دارد. در کنار ارائه خدمات پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان تهران راپل، خدماتی مانند 1) نصب و  ترمیم سنگ های نمای ساختمان 2) نماشویی بعد از کار پیچ 3) بتونه و بندکشی نما 4) آب بندی سنگ های نما با نانورزین نیز ارائه میشود.

ما به چه کسانی خدمات خود را ارائه داده ایم؟

خدمات تیم تهران راپل در سراسر تهران و کرج قابل در دسترس است کاربر گرامی شما هم می توانید با تماس با کارشناسان نسبت به درخواست خدمات اقدام نمایید.

پیچ و رولپلاک نمای گرانیت بدون نیاز به داربست

قیمت پیچ و رولپلاک سنگ گرانیت

سنگ گرانیت که به سنگ خارا مشهور است جزو سنگین تر سنگ ها محسوب میشود که از مقاومت بالایی برخوردار است. به دلیل سختی و مقاومت بالا این نوع سنگ ها حرارات ،آب و مواد شیمیایی به آن نفوذ پیدا نمی­کنند و به راحتی دچار آسیب نمی­شوند.

از آنجایی که سنگ گرانیت بسیار سنگین است نصب پیچ و رولپلاک بر روی آن از اهمیت بالایی برخوردار است چون که به راحتی با سیمان و یا مصالح دیگر بر روی نمای ساختمان نصب نمی شود.

همچنین با سقوط این سنگ سخت اسیب جبران ناپذیری به ساختمان  وارد می­شود لذا لازم است برای جلوگیری از هرگونه خطر با تیم تهران راپل درباره اجرای پیچ و رو لپلاک سنگ نمای ساختمان خود مشورت نمایید.

برآورد قیمت

 عوامل متعددی بر قیمت پیچ و رولپلاک سنگ گرانیت تاثیر گذار است طبق مطالب گفته شده گاها از این نوع سنگ ها به دلیل سنگین بودن از زیر ساخت های ضعیفی برخوردار هستند در کل میتوان گفت از عدم چسبندگی به ملات برخوردار هستند همچنین اکسیده شدن و یا زنگ زدگی عنصر آهن در گرانیت بسیار شایع است که علاوه بر پیچ و رولپلاک نمای ساختمان لازم است برای کیفیت بهتر سنگ و استحکام ان از ابزار های دیگر نیز بهره برد.

بهترین روش برای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان

پیچ و رولپلاک نما با طناب بهترین روش برای اسکوپ سنگ های نمای ساختمان است در این روش طناب به عنوان جایگزینی برای داربست مورد استفاده قرار می گیرد. در این روش متخصص با استفاده از  طناب از نمای ساختمان آویزان شده و به محکم کردن سنگهای می پردازد.

از این روش امروزه در شهرهای بزرگ بسیار زیاد مورد استفاده قرار می گیرد با استفاده از طناب می‌توان به کار سرعت بخشید و از هزینه های اضافی جلوگیری کرد. افرادی که در این زمینه مشغول به فعالیت هستند همگی از تخصص و تجربه بسیار بالایی دارند.

 

پیچ و رولپلاک نما شرکت تهران راپل

شرکت کار در ارتفاع تهران راپل با بیش از ۱۰ سال سابقه کار بر روی طناب و به خصوص خدمات مقاوم سازی سنگهای نمای ساختمان آماده ارائه انواع خدمات مقاوم سازی نمای ساختمان در تهران و کرج است.تمامی خدمات این مجموعه توسط یک گروه ماهر و متخصص و با استفاده از طناب در کوتاه ترین زمان ممکن و با قیمت مناسب انجام می گردد.

هدف این مقاله

شرکت های مختلفی در تهران و سراسر کشور در حال ارائه خدمات مقاوم سازی نمای ساختمان هستند و از پیچ و رولپلاک برای محکم کردن سنگ های نمای ساختمان استفاده میکنند. در این صفحه قصد داریم به معرفی شرکت کار در ارتفاع تهران راپل و خدمات مقاوم سازی نمای ساختمان این مجموعه بپردازیم و همچنین درباره  نحوه پیچ و رولپلاک نمای ساختمان و هزینه های اجرای این کار به طور کامل صحبت کنیم.

خدمات محکم سازی نمای ساختمان کار در ارتفاع تهران راپل

شرکت کار در ارتفاع تهران راپل یکی از ارائه دهندگان خدمات ترمیم و مقاوم سازی سنگ های نمای ساختمان در استان تهران و کرج است.

طی 10 سال گذشته شرکت تهران راپل در زمینه پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان توانسته پروژه های موفق خصوصی و دولتی بسیار زیادی را در تهران و کرج به اتمام برساند و به یک برند موفق در این زمینه تبدیل گردد.

 

صحبت کوتاه

مشتریان گرامی مجموعه تهران راپل برای راحتی شما قبل از مطالعه این برگه می توانید با کارشناسان ما در شرکت تماس گرفته و از مشاوره و راهنمایی رایگان مجموعه ما در ارتباط با خدمات پیچ و رولپلاک نمای ساختمان استفاده نماید.

آنچه در این مقاله میخوانیم!

پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان

پیچ و رولپلاک نما تنها روش کارآمد و مورد تایید نظام مهندسی کشور است که برای مقاوم سازی سنگ های نمای ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد.

در این روش تمام سنگ های نمای ساختمان با استفاده از دلرهای مخصوص سوراخ می شوند و با کمک پیچ و رولپلاک های مخصوص سنگ به بتن پشن سنگ ها پیچ می شوند در اصطلاح به این کار مقاوم سازی سنگ های نمای ساختمان در برابر عوامل موثر در سقوط سنگ نما گفته می شود.

در مقاله سقوط سنگ های نمای ساختمان به بررسی عوامل موثر در ریزش سنگ از نمای ساختمان می پردازیم.

مهم ترین مسئله ای که باید در مرحله اول به آن اهمیت داد این است که سنگ های نمای ساختمان در صورت ریزش می تواند باعث بروز حوادث خطرناکی و جبران ناپذیر شوند.

پیشگیری از بروز حادثه یک امر عقلانی و از اهمیت زیادی برخوردار است پس با پیچ و رولپلاک کردن به موقع سنگ های نمای ساختمان از بروز مشکلاتی احتمالی در آینده جلوگیری کنیم.

پیچ و رولپلاک نما تنها روش مطمعن

سازمان نظام مهندسی کشور به عنوان تنها مرجع معتبر و تصمیم گیرنده در حوزه صنعت ساختمان و اصول حفظ و نگداری بناها، از پیچ و رولپلاک به عنوان بهترین ابزار برای مقاوم سازی سنگ های نما و مصالح مشابه مانند آن نام برد و مورد تأیید قرار داده است.

پیچ و رولپلاک سنگ نما روش مطمئن و قابل اعتمادی است که به منظور پیشگیری از ریزش سنگ های نمای ساختمان مورد استفاده قرار میگیرد.

به بیان دیگر تنها روش و بهترین روش برای مقاوم سازی سنگ نما، پیچ و رولپلاک کردن آن است.

در این روش تمام سنگ های نمای ساختمان اعم از کوچک و بزرگ بر اساس استناندارد مشخصی با استفاده از دلر سوراخ و به وسیله پیچ و رولپلاک به بتن پشت سنگ وصل و محکم می شوند.

بهترین شرکت در ارائه خدمات پیچ و رولپلاک نما

در زمینه ارائه خدمات پیچ و رولپلاک نما در سطح کشور شرکت ها و پیمانکاران بسیار زیادی وجود دارند و در حال ارائه خدمات هستند.

هر یک از این شرکت ها و پیمانکاران برای اجرای عملیات پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان از روش و دستور العمل متفاونی استفاده می کند. به طور کلی هدف همه این گروه ها پیشگیری از سقوط سنگ های نمای ساختمان است.

بهترین شرکت پیچ و ررولپلاک نما چه ویژگی های دارد؟

برای اینکه یک شرکت در زمینه ارائه خدمات نما به عنوان بهترین و کارآمدترین گروه شناخته شود باید در زمان ارائه خدمات به خصوص محکم سازی سنگ های نمای ساختمان به نکات بسیار مهمی توجه کند. در جدول زیر مهم ترین نکات و دلایل اهمیت این نکات بررسی شده است. جدول شماره (1) ویژگی بهترین شرکت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان

پیچ و رولپلاک سنگ نما تهران راپل بهترین شرکت مقاوم سازی نما

مجموعه کار در ارتفاع تهران راپل سابقه ی بیش از 11 سال ارائه انواع خدمات بر روی نمای ساختمان را دارد. این مجموعه از رزومه بسیار قوی در زمینه پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان در تهران و کرج برخوردار است و پروژه های بسیار بزرگ (در حجم و اندازه  بزرگ) مانند پروژه مقاوم سازی سنگ نمای سختمان دیوان محاسبات اداری کشور، مجتمع مسکونی خاتم النبیاء در تهران را با موفقت به اتمام برساند.

سرعت و کیفیت بالا در ارئه خدمات یکی دیگر از ویژگی های شرکت تهران راپل است که باعث شده که این مرکز به عنوان یک شرکت موفق در زمینه ارائه خدمات نما در تهران و کرج شناخته شود.   شرکت تهران راپل برای اجرای پیچ و رولپلاک نما از بهترین نوع پیچ گالبانیزه و رولپلاک پلاستیکی مرغوب که مخصوص سنگ های نمای ساختمانی است، استفاده می کند.  

قیمت نصب پیچ و رولپلاک نما

قیمت پیچ و رولپلاک نما بر اساس موارد مختلفی که بر روی نمای ساختمان وجود دارد محاسبه می گردد به طور کلی قیمت و یا اجرت پیچ و رولپلاک سنگ برای هر نما متفاوت است. برای محاسبه اجرات مقاوم سازی سنگ های نمای ساختمان معمولا بعد از ثبت سفارش از طرف کارفرما و ارسال آدرس ساختمان کارشناس فنی شرکت برای بازدید از نمای ساختمان و عکس برداری اولیه به محل ساختمان مراجعه می کند و پس از محاسبه نهایی بر اساس طراحی، انداره و جنس سنگ در قالب یک پیش فاکتور قیمت اجرای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان را پیشنهاد می دهد.

نحوه محاسبه هزینه پیچ و رولپلاک نمای ساختمان

نحوه محاسبه هزینه پیچ و رولپلاک نمای ساختمان بر اساس فاکتورهای مهمی است که بر روی نما و محل ساختمان وجود دارد. در جدول زیر نحوه محاسبه قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نما مشخص شده است.
” لازم به ذکر است سیاست های مالی یک شرکت می تواند به صورت کامل بر روی اجرت و یا قیمت پیچ و رولپلاک نمای یک ساختمان تاثیر بگذارد. “
جدول شماره (2) مهمترین فاکتورهای نمای ساختمان

مقایسه قیمت پیچ و رولپلاک انواع سنگ های نما در ساختمان

در این بخش به مقایسه هزینه پیچ و رولپلاک انواع سنگ های نمای ساختمان می پردازیم و در جدول شماره سه زیر سه مورد از سنگ های  به قیمت مقاوم سازی انواع سنگ های نما قرار می دهیم. جدول شماره (3) قمیت پیچ و رولپلاک انواع سنگ های نما  

نحوه پیچ و رولپلاک نمای ساختمان

نحوه پیچ و رولپلاک نمای ساختمان با انتخاب روش مقاوم سازی سنگ های نمای ساختمان شروع می شود به طور کلی برای اجرای پیچ و رولپلاک نما از داربست و یا طناب استفاده می شود. هر کدامیک از این روش ها از مراحل و ابزار خاصی برای کار در ارتفاع استفاده می کنند. ما در مرکز کار در ارتفاع تهران راپل ارائه دهنده ی خدمات پیچ و رولپلاک نما با طنابیم و از طناب و تکنیک کار با طناب به عنوان جایگزین مناسبی برای داربست استفاده می کنیم. اجرای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان از مراحل مهمی شکل گرفته است که در ادامه به معرفی و بررسی این مراحل می پردازیم. نکته مهمی که باید به آن توجه کرد این است که مقاوم مقاوم سازی سنگ های نمای ساختمان یک کار بسیار تخصصی است و باید از افراد ماهر و آموزش دیده که توانایی کار در ارتفاع به صورت ایمن بروی داربست و یا طناب دارند استفاده نمود. در جدول شماره 4 زیر به بررسی و نحوه اجرای پیچ و رولپلاک نما می پردازیم. جدول شماره (4) نحوی پیچ و رولپلاک سنگ نما

مراحل قبل از پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان

  • برگذاری جلسه هئیت مدیر ساختمان و هماهنگی لازم میان اعضا
  • معرفی یک نفر از اعضا به منظور نظارت بر روی کار مقاوم سازی نمای ساختمان
  • ایمن سازی محل اجرای پیچ و رولپلاک نما با استفاده از علائم و بنرهای اخطار ریزش سنگ های نمای ساختمان
  • گرفتن بیمه نامه مسئولیت مدنی بی نام برای ساختمان

مراحل بعد از اجرای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان

  • بررسی تمام سنگ های نمای ساختمان و اطمینان از نصب پیچ و رولپلاک بر روی تمام سنگ ها
  • دریافت گزارش اتمام کار از کارشناس شرکت
  • مشخص نمودن محل های خطرناک بر روی سنگ های نمای ساختمان
  • بازرسی دوره ای از نمای ساختمان طی فصل های پاییز و زمستان
  • ثبت بازرسی های دوره ای
  • تعویض پیچ های نما بعد گذشت 5 سال

پیچ و رولپلاک نما بدون نیاز به داربست

شاید به طور اتفاقی افرادی را دیده باشید که بر روی نمای ساختمان با استفاده از طناب معلق بوده و در حال انجام کاری هستند. طناب به عنوان جایگزینی مناسب و در عین حال ایمن برای داربست است. امروزه از طناب در زمینه های مختلفی به منظور حفظ و نگهداری نمای ساختمان استفاده می شود یکی از این حوزه ها مقاوم سازی نمای ساختمان و یا به بیان دیگر پیچ و رولپلاک نما با استفاده از طناب است. پنچ و رولپلاک نما بدون نیاز به داربست یکی از مهمترین خدمات ما بر روی نمای ساختمان است. روش نوین و ایمن دسترسی با طناب (Rope Access) جایگزین مناسب برای کار در ارتفاع و ارائه خدمات نما مانند پیچ رولپلاک نما است. لازم به ذکر است روش های مختلف دیگری نیز برای دسترسی به نمای ساختمان مانند جرثقیل، نبردبان و کلایمر نیز وجود دارد ولی ما در این برگه به پیچ و رولپلاک نما به وسیله طناب پرداخته ایم.

پیچ و رولپلاک نما با طناب

یکی از بروزترین روش های مقاوم سازی نمای ساختمان است. در این روش از طناب به عنوان جایگزین داربست برای کار بروی نمای ساختمان استفاده می شود در این روش تکنیسین با استفاده از تکنیک های دسترسی با طناب بر روی نما معلق بوده و به ارائه خدمات می پردازد. پیچ و رولپلاک نما با طناب روشی کارآمد و در عین حال بسیار سریع است و از ویژگی های بسیار زیادی برخوردار است.

مراحل اجرای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان با طناب

در این بخش مراحل اجرای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان با طناب را مورد بررسی قرار می دهیم. در جدول زیر تمام مراحل پیچ و رولپلاک توسط پیمانکار وجود دارد. جدول شماره (5) مراحل پیچ و رولپلاک نما با طناب

خدمات پیچ و رولپلاک نما تهران راپل

شرکت تهران راپل بهترین شرکت پیچ و رولپلاک نما در تهران و کرج است. این مجموعه با ارائه انواع خدمات مقاوم سازی و روزمه قوی در مناطق مختلف تهران آماده اجرای پیچ و رولپلاک نمای سنگی ساختمان در تهران و استان البرز است.

خدمات پیچ و رولپلاک نما تهران راپل بدون نیاز به داربست است و با وسیله طناب بر روی نمای ساختمان اجرا می شود. این روش از ایمنی بالا و سرعت مناسبی برخوردار است.

قیمت پیچ و رولپلاک نما با طناب

قیمت پیچ و رولپلاک نما با طناب به صورت فاکتوری و یا کنتراتی محاسبه می شود و از شرکتی به شرکت دیگر می تواند متفاوت باشد. لازم به ذکر است قیمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان با طناب بسیار ارزان تر از سایر روش های مقاوم سازی سنگ های نمای ساختمان است.