کار در ارتفاع تهران راپل

آرشیو : نوشته های ما

در این بخش تمام نوشته ها و مقالات شرکت تهران راپل قرار دارد

سقوط سنگ های نمای ساختمان می تواند باعث خسارت جانی و مالی شود.

سقوط سنگ نمای ساختمان

سقوط سنگ نمای ساختمان می تواند بسیار خطرناک باشد و باعث بروز زیان جبران ناپذیر مالی و جانی شود. در این مقاله به بررسی و علت سقوط سنگ های نمای ساختمان می پردازیم و می خواهیم با شناخت این عوامل از بروز حوادث ناشی از سقوط سنگ های نمای ساختمان در آینده پیشگیری نمایم.

ادامه مطلب »
قیمت مناسب آب بندی پنجره دوجداره در تهران

آب بندی پنجره دوجداره

آب بندی و عایق پنجره های دوجداره از مهم ترین خدمات شرکت تهران راپل است. ما برای ارائه این خدمات با استفاده از طناب درز و محل های نفوظ آب از پنجره و سنگ های نمای ساختمان را با بهترین چسب ضد آب خارجی آب بندی می کنیم.

ادامه مطلب »
پیچ و رولپلاک نما در صادقیه یکی از خدمات بسیار مهم و پرطرفدار ما در غرب تهران است.

پیچ و رولپلاک نما در صادقیه

شرکت کار در ارتفاع تهران راپل مجری خدمات مقاوم سازی سنگ های نما در هران است. اسن مجموعه در غرب تهران آماده ارائه انواع خدمات نصب و ترمیم سنگ های نما و پیچ و رولپلاک نمای ساختمان است. برای ثبت سفارش و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

ادامه مطلب »
طناب بهترین روش برای پیچ و رولپلاک نما در مشهد است.

پیچ و رولپلاک نما در مشهد

شرکت تهران راپل مجری و ارائه دهنده خدمات پیچ و رولپلاک نما در مشهد است. این مجموعه با کمک نیروی های متخصص خود در شهر کرج آماده ارائه انواع خدمات در این شهر بدون نیاز به داربست است.

ادامه مطلب »
پیچ و رولپلاک نما در تهران از خدمات مهم مقاوم سازی نمای ساختمان است.

پیچ و رولپلاک نما در تهران

پیچ و رولپلاک نما با طناب یک روش کارآمد و ارزان است که جایگزین مناسب برای داربست و یا سایر روش های مقاوم سازی نمای ساختمان می باشد شرکت تهران راپل ارائه دهنده انواع خدمات نمای ساختمان بدون نیاز به داربست آماده ثبت سفارش و ارائه خدمات در تمام مناطق تهران و حومه تهران است این مجموعه با سابقه بیش از ۱۱ سال کار بر روی نمای ساختمان و با تجربه کامل برای مقاوم سازی نمای ساختمان آماده است مشکلات نمای ساختمان شما را برطرف نمایند .

ادامه مطلب »