کار در ارتفاع تهران راپل

پیچ و رولپلاک نما در تهران از خدمات مهم مقاوم سازی نمای ساختمان است.

پیچ و رولپلاک نما در تهران

شرکت تهران راپل مجری پیچ و رولپلاک نما در تهران آمده ارائه انواع خدمات محکم سازی سنگ های نمای ساختمان بدون نیاز به داربست است در صورت ریزش سنگ های نمای ساختمان خود می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و از هزینه اجرای کار مطلع شوید.

یکی از مهمترین بخش های حفظ و نگهداری ساختمان، مقاوم سازی سنگ نما به وسیله پیچ و رولپلاک است. با پیچ و رولپلاک کردن سنگهای نمای ساختمان آن  را در برابر عواملی مانند طوفان، نشست ساختمان و زلزله تا درصد قابل توجهی مقاوم می نمایم. مهمترین هدف از پیچ و رولپلاک کردن سنگ های نمای ساختمان، پیشگیری از حوادث ناشی از سقوط سنگ بر روی زمین است.

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در تهران  و کرج بخشی از خدمات ترمیم و مقاوم سازی نمای ساختمان است. ما با استفاده از طناب که روش نوینی است و نسبت به سایر روش ها از ایمنی بسیار بالایی برخوردار است اقدام به مقاوم سازی نما می کنیم. قیمت مناسب و کیفیت بالای خدمات از ویژگی گروه تهران راپل است.

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در تهران

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در تهران یکی از مهمترین خدمات شرکت کار در ارتفاع تهران راپل است ما بدون نیاز به داربست پس از بازدید و عقد قرارداد اقدام به مقاوم سازی سنگهای نمای ساختمان با استفاده از از پیچ و رولپلاک می کنیم.

از مزایای مهم این مجموعه می‌توان به موارد زیر اشاره نمود

 • بازدید و مشاوره رایگان از نمای ساختمان
 • قیمت مناسب و کیفیت بالای خدمات
 • استفاده از از پیچ و رولپلاک درجه یک
 • ترمیم و نصب سنگ های ریخته شده
 • بتونه کاری  و بند ترک های سنگ نمای ساختمان

پیچ و رولپلاک نما و رزومه قوی مجموعه تهران راپل

شرکت تهران راپل در زمینه پیچ و رولپلاک سنگهای نمای ساختمان با ۵۳۵ پروژه موفق و همچنین ۲۳۳ پروژه ترمیم و نصب سنگ های ریخته شده در تهران و کرج به عنوانیک شرکت موفق ق در ارائه خدمات مقاوم سازی نمای ساختمان شناخته شود. این مجموعه در تمام مناطق تهران و کرج به ارائه خدمات پرداخته است و در هر یک از این مناطق پروژه های مختلفی را تحویل مشتریان خود داده است.

فقط با یک تماس

برای کسب اطلاع از هزینه مقاوم سازی سنگهای نمای ساختمان خود با پیچ و رولپلاک میتوانیم از طریق شماره تماس های درج شده در وب سایت و یا از طریق شبکه های اجتماعی مجموعه تهران راپل اقدام به ثبت سفارش و یا با ارسال عکس از نمای ساختمان خود از قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان خود مطلع شوید.

 

پیچ و رولپلاک نما در تهران با طناب بدون نیاز به داربست

قیمت پیچ و رولپلاک نما در تهران

قیمت پیچ و رولپلاک سنگهای نمای ساختمان معمولاً براساس بازدید اولیه از نمای ساختمان و بررسی سنگهای نمای ساختمان و یا میزان ریزش سنگ ها و همچنین  طرح های به کار رفته در نمای ساختمان محاسبه می شود. ساختمان های که از نمای با طول ابعاد بسیار زیاد برخودار هستند را به صورت متر مربع و یا تعداد پیچ و رولپلاک زده شده محاسبه میکنند و ساختمانهای با طرح و متراژ کمتر به صورت کنتراتی محاسبه به مشتری پیشنهاد می شود.

نحوه محاسبه قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نما

در ارائه قیمت پیچ و رولپلاک نما در تهران عوامل مختلفی مانند جنس متریال و نوع سنگ و خدمات پس از پیچ و رولپلاک تاثیر گذار است است و میتواند باعث کاهش و افزایش قیمت یا اجرت مقاوم سازی نمای ساختمان شود. بهترین کار برای شما عزیزان این است ست که از طریق تماس و یا ارسال عکس نمای ساختمان برای کارشناس مو در کوتاه ترین زمان ممکن از هزینه عملیات مقاوم سازی سنگهای نمای ساختمان خود مطلع شوید.

پیچ و رولپلاک نما در تهران با طناب

کلیه خدمات ارائه شده در شرکت تهران راه پل به طور کلی بدون نیاز به داربست است و با استفاده از طناب ارائه میگردد ما با استفاده از تکنیک دسترسی با طناب و به صورت ایمن به ارائه خدمات در هر نقطه ای از نمای ساختمان می پردازیم.پیچ و رولپلاک نما در تهران با طناب یکی از بخش های خدمات مقاوم سازی نمای ساختمان است که شرکت تهران راپل بدون نیاز به داربست ارائه می دهد.

تیم ما در کرج نیز فعالیت دارد و به ارائه خدمات پیچ و رولپلاک نما در کرج نیز میپردازد در صورت نیاز به خدمات ما در شهر کرج می توانید با ما تماس بگیرید.

پیچ چهار سو گالبانیزه برای پیچ و رولپلاک نما در تهران

از چه پیچ و رولپلاک های برای مقاوم سازی نما استفاده می کنیم؟

برای مقاوم سازی سنگ های نمای ساختمان از پیچ و رولپلاک های بسیار متنوعی استفاده می شود که بر اساس جنس و نوع سنگ انتخاب می شود به طور کلی ما در شرکت کار در ارتفاع تهران راپل از پیچ و رولپلاک ۴ تا ۶ سانتی متر استفاده میکنیم در صورت نیاز از پیچ و رولپلاک های با سایز بزرگتر نیز هم به کار برده می شود.

در محکم کردن سنگ های نما از پیچ با جنس گالوانیزه و مقاوم در برابر رطوبت هوا استفاده می گردد ما در شرکت تهران راپل برای بیشتر پروژه های پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان در تهران از پیچ با سایز ۵ سانتی متر استفاده می کنیم که در اصطلاح پیچ ۲ در ۱۰ مینامند. ما از پیچ  گالوانیزه خارجی محصول چین و تایوان و رولپلاک درجه یک ایرانی استفاده می کنیم که در اصطلاح به رولپلاک پروانه ای معروف است.

علت ریزش سنگ های نما در تهران و کرج

عدم رسیدگی و توجه به سنگ های نمای ساختمان، نصب و اجرای نامناسب سنگ های نمای ساختمان در ابتدا و همچنین فرسایش مداوم سنگ های نمای ساختمان با گذشت زمان و یا عوامل مختلف دیگری مانند شرایط جوی نامناسب می تواند باعث سقوط سنگ های نمای ساخاتمان شود.

چه عواملی باعث سقوط سنگ های نمای ساختمان می شود؟

ارائه انواع خدمات: بازرسی سنگ نما

ما علاوه بر ارائه خدمات پیچ و رولپلاک نما در تهران خدمات دیگر مانند بازرسی و بررسی سنگ های نما به صورت دوره ای نیز انجام می دهیم.

 • عوامل اساسی در کاهش عمر مفید سنگ های نمای نمای ساختمان که می تواند باعث سقوط این سنگ ها شود.
  • باران های اسیدی
  • آلاینده های موجود در هوا
  • بی کیفیت بودن مصالح ساختمانی (سیمان و نحوه اجرای سنگ کاری)

پیچ و رولپلاک نما بهترین روش

بهترین روش برای پیشگیری از سقوط سنگ های نمای ساختمان، پیچ و رولپلاک نمودن آنها است. با این روش می توانیم از بروز حوادث خطرناک در آینده نیز جلوگیری نمایم.

اهمیت اسکوپ سنگ های نمای ساختمان

 • افزایش روز افزون هزینه های ترمیم و بازسازی
 • احتمال بروز بیشتر حوادث
 • تخریب بخش وسیعی از سنگ های نما به دلیل عدم رسیدگی
 • بروز خسارت های جبران ناپذیر

به عبارتی دیگر باید در نظر داشته باشید که هر چه زمان بگذرد و تعداد بیشتری از سنگ نمای ساختمان سقوط کنند هزینه بازسازی و پیچ و رولپلاک نما بیشتر خواهد شد. سقوط سنگ نما تحت تاثیر عوامل مختلفی است که میتواند با مراجع به مقاله مربوط به این موضوع اطلاعات خوبی کسب کنید.

عوامل موثر در سقوط سنگ نما

با توجه به شرایط آب و هوایی کشورمان و وجود آلودگی هوا در شهر های مانند تهران و کرج مخصوصا در فصل های سرد، شاهد سقوط سنگ از نمای ساختمان ها هستیم. مجموعه کار در ارتفاع تهران راپل آماده ارائه خدمات پیچ و رولپلاک نما در تهران و کرج است کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

آنچه در این مقاله می خوانید!
وبلاگ ما را دنبال کنید تا از اخرین اطلاعات در حوزه کار در ارتفاع مطلع شوید.
وبلاگ نما تهران راپل