درباره ما

درباره شرکت کار در ارتفاع تهران راپل

شرکت تهران راپل یک مرکز ارائه دهنده ی خدمات کار در ارتفاع بدون نیاز به داربست است که با متد دسترسی با طناب سعی در ارائه خدمات بر روی نمای ساختمان در استان تهران و استان البرز دارد. ما در زمینه های مختلف مانند پیچ و رولپلاک نما، نماشویی نورپردازی نما، نقاشی و رنگ آمیزی نما و… مشغول به ارائه خدمات به مشتریان خود هستیم.

کار در ارتفاع تهران راپل پیشرو در صنعت ارتفاع با طناب

 

درباره شرکت کار در ارتفاع تهران راپل

مجموعه کار در ارتفاع تهران راپل علاقمند به ارائه خدمات با کیفیت به شما مشتریان گرامی است. ما با استفاده از بروز ترین متدد های کار در ارتفاع با طناب سعی در ارائه خدمات در بهترین شکل ممکن را داریم.

تاریخچه

مجموعه تهران راپل در سال 1390 توسط یک تیم سه نفر متخصص در زمینه ی تکنیک دسترسی با طناب پا به عرصه فعالیت نهاد و در حال حاضر مراحل ثبت شرکتی خود را طی می نماید. تهران راپل امروز پس از گذشت سال ها تجربه و با داشتن متخصصان مجرب به یک مرکز کار در ارتفاع در ارائه خدمات بر روی نمای ساختمان بدون نیاز به داربست تبدیل گردید است و می تواند نیاز مشتریان خود را با ارائه خدمات نما با طناب برطرف نماید.

اهداف ما

ما معتقدیم امروز شرکت های کار در ارتفاع برای حضور در بازار رقابتی بایستی از پشتوانه یک گروه حرفه ای و با تجربه در این زمینه (کار با طناب ) برخوردار با شند. هدف اصلی ما ارائه خدمات با کیفیت در نقاط غیر قابل دسترس بر روی نمای ساختمان با طناب است.

اگر بخواهیم در یک پاراگراف به طور خلاصه درباره اهداف شرکت کار در ارتفاع تهران راپل بنویسم باید بگویم ما برای خود تبدیل شدن به یک آژانس موفق در ارائه خدمات با کیفیت در زمینه کار در ارتفاع را در تهران در نظر گرفته ایم و امیدوار هستیم ظرف 3 سال آینده بتوانیم به این نقطه برسیم.

انتخاب ما 

اگر شما صاحب یا مدیر یک ساختمان هستید، ما می توانیم در حفظ و نگهداری نمای ساختمان  و افزایش طول عمر نمای ساختمان به شما کمک نماییم.ما معتقدیم با دانش و تخصصی که داریم می توانیم در کوتاه ترین زمان ممکن بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با تماس با کارشناسان ما درباره ما اطلاعات بیشتری کسب نماید.

چشم انداز

ما معتقدیم امروزه  روشهای سنتی کار در ارتفاع هرگز نمی تواند به تنهای پاسخگو نیازهای امروز مشتریان ما در عرصه حفظ و نگهداری نمای ساختمان باشد. بنابراین همواره سعی کرده ایم با معرفی و ارائه خدمات خود (کار در ارتفاع با طناب ) و همچنین به روز نگه داشتن دانش و تخصص خود چشم اندازی نه چندان دور به عنوان یکی از برترین آژانس های کار در ارتفاع در تهران برای خود ترسیم نمایم.

پژوهش های ما

ترس از ارتفاع

 استرس در کار

امینی در کار

نکات حقوقی

نقش بیمه حوادث

  •