کمی درباره ما …

با خیال راحت کار نمای ساختمان خودت به ما بسپار!

شرکت کار در ارتفاع تهران راپل با بیش از 11 سال سابقه فعالیت بر روی نمای ساختمان و ارائه انواع خدمات نما بدون نیاز به داربست آماده قبول سفارشات شما و ارائه خدمات در استان البرز و تهران می باشد. ما بدون نیاز به داربست و در کوتاه ترین زمان ممکن مشکلات نمای ساختمان را بر طرف میکنیم. 

تیم فنی پیچ رولپلاک نما تهران راپل قصد دارد تمام نکات مهم در زمینه عملیات رولپلاک نمای ساختمان در اختیار کاربران خود قرار دهد.

ویژگی های ما

رزومه موفق

سابقه طولانی و اتمام 4326 پروژه موفق دولتی و خصوصی در تهران و کرج

قیمت مناسب و ارزان

ارائه قیمت مناصفانه و طبق تعرفه خدمات کار بر روی نمای ساختمان

کیفیت بالا

100 در صد کیفیت بالا در ارائه خدمات با طناب در تهران و کرج

در یک نگاه

شرکت تهران راپل در یک نگاه

1500
پروژه موفق
1 درصد
رضایت شما
1 مورد
سفارشات امروز
1 مورد
در حال اجرا

اهداف ما

چشم انداز شرکت کار در ارتفاع تهران راپل تبدیل شدن به ۱ مرکز بزرگ ارائه خدمات بر روی نمای ساختمان بدون نیاز به داربست است ما در طی این سالها سعی نموده ایم که با ارائه  خدماتی با کیفیت هر روز بهین هدف خود نزدیک شویم . در طول این سالها با تکیه بر دانش و مهارت افراد متخصص در این زمینه توانسته‌ایم پروژه های بسیار زیادی در حجم و اندازه های مختلفی در استان تهران و البرز در خصوص در شهر کرج با موفقیت به اتمام برسانیم .

یکی از مهمترین اهداف ما ارائه خدمات با کیفیت بالا و قیمت مناسب در تهران و شهر کرج است در این خصوص شرکت ما توانسته است ست بر اساس تعرفه های کار در اتفاق و با کاهش هزینه های شرکت خدماتی ارزان تر است نسبت به سایر شرکت‌های همکار ارائه دهد. 

آهداف ما در ارائه خدمات در تهران و کرج