[vc_text_separator title=”ویدئو درباره ما” title_align=”separator_align_left” align=”align_left” color=”turquoise” style=”shadow” border_width=”2″]
[vc_empty_space]

برگه درباره ما راهی است برای شناخت بهتر ما…

درباره شرکت تهران راپل

شرکت تهران راپل یک مرکز کار در ارتفاع است که با تکنیک دسترسی با طناب به ارائه خدمات در تهران و استان البرز می پردازد. ما در زمینه پیچ و رولپلاک سنگ نما،نماشویی نورپردازی نما،نقاشی و رنگ آمیزی نما و بسیاری از خدمات دیگر در ارتفاع فعالیت میکنیم.

علاقه ما

ما علاقمند به ارائه خدمات با کیفیت به شما مشتریان گرامی هستیم. اگر تمایل دارید از خدمات ما بهرمند شوید با ما تماس بگیرد.

درباره تهران راپل و اینکه ما از کجا شروع به کار کرده ایم.

عکس شماره 1

تاریخچه

مجموعه تهران راپل در سال 1390 توسط یک تیم سه نفر متخصص در زمینه ی تکنیک دسترسی با طناب با به عرصه فعالیت نهاد و در حال حاضر مراحل ثبت شرکتی خود را طی می نماید. تهران راپل امروز پس از گذشت سالها تجربه و با داشتن متخصصان مجرب به یک مرکز کار در ارتفاع تبدیل گردید است و می تواند نیاز مشتریان خود را با ارائه خدمات با طناب برطرف نماید.

اهداف ما در برگه درباره ما نشان دهند نوع فعالیت و چشم انداز ما در آنیده است.

عکس شماره 2

اهداف ما

ما معتقدیم امروز شرکت های کار در ارتفاع برای حضور در بازار رقابتی بایستی از پشتوانه یک گروه حرفه ای و با تجربه در این زمینه (کار با طناب )برخوردار با شند. هدف اصلی ما ارائه خدمات با کیفیت در نقاط غیر قابل دسترس بر روی نمای ساختمان با طناب است.

انتخاب ما 

اگر شما صاحب یا مدیر یک ساختمان هستید، ما می توانیم در حفظ و نگهداری نمای ساختمان  و افزایش طول عمر نمای ساختمان به شما کمک نماییم.ما معتقدیم با دانش و تخصصی که داریم می توانیم در کوتاه ترین زمان ممکن بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با تماس با کارشناسان ما درباره ما اطلاعات بیشتری کسب نماید.

درباره ما میتوانید در سایت اطلاعات بیشتری کسب کنید

عکس شماره 3

چشم انداز

ما معتقدیم امروزه  روشهای سنتی کار در ارتفاع هرگز نمی تواند به تنهای پاسخگو نیازهای امروز مشتریان ما در عرصه حفظ و نگهداری نمای ساختمان باشد. بنابراین همواره سعی کرده ایم با معرفی و ارائه خدمات خود (کار در ارتفاع با طناب ) و همچنین به روز نگه داشتن دانش و تخصص خود چشم اندازی نه چندان دور به عنوان یکی از برترین آژانس های کار در ارتفاع در تهران برای خود ترسیم نمایم.

پژوهش های ما

فهرست