درباره ما

شرکت تهران راپل یک مرکز ارائه دهنده ی خدمات کار در ارتفاع بدون نیاز به داربست است که با متد دسترسی با طناب سعی در ارائه خدمات بر روی نمای ساختمان در استان تهران و استان البرز دارد. ما در زمینه های مختلف مانند پیچ و رولپلاک نما، نماشویی، نورپردازی نما، نقاشی و رنگ آمیزی نما و… مشغول به ارائه خدمات به مشتریان خود هستیم.

درباره شرکت کار در ارتفاع تهران راپل

مجموعه کار در ارتفاع تهران راپل علاقمند به ارائه خدمات با کیفیت به شما مشتریان گرامی است. ما با استفاده از بروز ترین متدهای کار در ارتفاع با طناب سعی در ارائه خدمات در بهترین شکل ممکن را داریم. این مجموعه با هدف ارائه خدمات بدون نیاز در تهران و کرج شکل گرفته است.

چه خدماتی در این مجموعه ارائه می شود؟

شرکت تهران راپل طیف وسیعی از خدمات مختلف صنعتی و ساختمانی را در تهران و کرج می دهد تمامی این خدمات بدون نیاز به داربست است.

خدمات صنعتی

  • بارزسی و نگهداری سازه های فلزی و سیمانی صنعتی
  • شستشو با آب گرم و مواد شیمایی
  • رنگ آمیزی و نقاشی المان های فلزی و سیمانی

.

خدمات ساختمانی 

  • مقاوم سازی نمای ساختمان 
  • نظافت و شستشویی نمای ساختمان و برج ها
  • نقاشی نما
  • نورپردازی نمای ساختمان

.

تاریخچه

مجموعه تهران راپل در سال 1390 توسط یک تیم سه نفر متخصص در زمینه ی تکنیک دسترسی با طناب پا به عرصه فعالیت نهاد و در حال حاضر مراحل ثبت شرکتی خود را طی می نماید. تهران راپل امروز پس از گذشت سال ها تجربه و با داشتن متخصصان مجرب به یک مرکز کار در ارتفاع در ارائه خدمات بر روی نمای ساختمان بدون نیاز به داربست تبدیل گردید است و می تواند نیاز مشتریان خود را با ارائه خدمات نما با طناب برطرف نماید.

اهداف ما

تبدیل شدن به یک برند موفق در ارائه با کیفیت خدمات کار در ارتفاع بدون نیاز به داربست و کسب رضایت مشتری است.

چشم انداز ما

چشم انداز مجموعه کار در ارتفاع تهران راپل تبدیل شدن به یکی از برترین برندهای کار در ارتفاع با طناب در کشور است.

انتخاب ما

سابقه طولانی و رزومه بسیار عالی در زمینه ارائه خدمات بر روی نمای ساختمان بدون نیاز به داربست در تهران و کرج می تواند دلیل انتخاب ما باشد.