کار در ارتفاع تهران راپل

پیچ و رولپلاک نمای ساختان بهترین روش برای مقاوم سازی سنگ های ساختمان است.

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان تنها روش مطمئن برای اسکوپ سنگ های نمای ساختمان است با این کار به سنگهای با این کار میتوانیم از نحوه سنگهای نمای ساختمان به پایین جلوگیری نماییم . بر طبق قوانین مدنی کشور در صورت سقوط سنگ نمای ساختمان و بروز حادثه تمامی مسئولیت بر عهده مالک و یا مالکین می باشد .

پیچ و رولپلاک نما شرکت تهران راپل

شرکت کار در ارتفاع تهران راپل با بیش از ۱۰ سال سابقه کار بر روی طناب و به خصوص خدمات مقاوم سازی سنگهای نمای ساختمان آماده ارائه انواع خدمات مقاوم سازی نمای ساختمان در تهران و کرج است.تمامی خدمات این مجموعه توسط یک گروه ماهر و متخصص و با استفاده از طناب در کوتاه ترین زمان ممکن و با قیمت مناسب انجام می گردد.

هدف این مقاله

شرکت های مختلفی در تهران و سراسر کشور در حال ارائه خدمات مقاوم سازی نمای ساختمان هستند و از پیچ و رولپلاک برای محکم کردن سنگ های نمای ساختمان استفاده میکنند.

در این صفحه قصد داریم به معرفی شرکت کار در ارتفاع تهران راپل و خدمات مقاوم سازی نمای ساختمان این مجموعه بپردازیم و همچنین درباره  نحوه پیچ و رولپلاک نمای ساختمان و هزینه های اجرای این کار به طور کامل صحبت کنیم.

خدمات محکم سازی نمای ساختمان کار در ارتفاع تهران راپل

شرکت کار در ارتفاع تهران راپل یکی از ارائه دهندگان خدمات ترمیم و مقاوم سازی سنگ های نمای ساختمان در استان تهران و کرج است.

طی 10 سال گذشته شرکت تهران راپل در زمینه پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان توانسته پروژه های موفق خصوصی و دولتی بسیار زیادی را در تهران و کرج به اتمام برساند و به یک برند موفق در این زمینه تبدیل گردد.

 

صحبت کوتاه

مشتریان گرامی مجموعه تهران راپل برای راحتی شما قبل از مطالعه این برگه می توانید با کارشناسان ما در شرکت تماس گرفته و از مشاوره و راهنمایی رایگان مجموعه ما در ارتباط با خدمات پیچ و رولپلاک نمای ساختمان استفاده نماید.

آنچه در این مقاله میخوانیم!

پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان

پیچ و رولپلاک نما تنها روش کارآمد و مورد تایید نظام مهندسی کشور است که برای مقاوم سازی سنگ های نمای ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد.

در این روش تمام سنگ های نمای ساختمان با استفاده از دلرهای مخصوص سوراخ می شوند و با کمک پیچ و رولپلاک های مخصوص سنگ به بتن پشن سنگ ها پیچ می شوند در اصطلاح به این کار مقاوم سازی سنگ های نمای ساختمان در برابر عوامل موثر در سقوط سنگ نما گفته می شود.

در مقاله سقوط سنگ های نمای ساختمان به بررسی عوامل موثر در ریزش سنگ از نمای ساختمان می پردازیم.

مهم ترین مسئله ای که باید در مرحله اول به آن اهمیت داد این است که سنگ های نمای ساختمان در صورت ریزش می تواند باعث بروز حوادث خطرناکی و جبران ناپذیر شوند.

پیشگیری از بروز حادثه یک امر عقلانی و از اهمیت زیادی برخوردار است پس با پیچ و رولپلاک کردن به موقع سنگ های نمای ساختمان از بروز مشکلاتی احتمالی در آینده جلوگیری کنیم.

پیچ و رولپلاک نما تنها روش مطمعن

سازمان نظام مهندسی کشور به عنوان تنها مرجع معتبر و تصمیم گیرنده در حوزه صنعت ساختمان و اصول حفظ و نگداری بناها، از پیچ و رولپلاک به عنوان بهترین ابزار برای مقاوم سازی سنگ های نما و مصالح مشابه مانند آن نام برد و مورد تأیید قرار داده است.

پیچ و رولپلاک سنگ نما روش مطمئن و قابل اعتمادی است که به منظور پیشگیری از ریزش سنگ های نمای ساختمان مورد استفاده قرار میگیرد.

به بیان دیگر تنها روش و بهترین روش برای مقاوم سازی سنگ نما، پیچ و رولپلاک کردن آن است.

در این روش تمام سنگ های نمای ساختمان اعم از کوچک و بزرگ بر اساس استناندارد مشخصی با استفاده از دلر سوراخ و به وسیله پیچ و رولپلاک به بتن پشت سنگ وصل و محکم می شوند.

 

بهترین شرکت در ارائه خدمات پیچ و رولپلاک نما

در زمینه ارائه خدمات پیچ و رولپلاک نما در سطح کشور شرکت ها و پیمانکاران بسیار زیادی وجود دارند و در حال ارائه خدمات هستند.

هر یک از این شرکت ها و پیمانکاران برای اجرای عملیات پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان از روش و دستور العمل متفاونی استفاده می کند. به طور کلی هدف همه این گروه ها پیشگیری از سقوط سنگ های نمای ساختمان است.

بهترین شرکت پیچ و ررولپلاک نما چه ویژگی های دارد؟

برای اینکه یک شرکت در زمینه ارائه خدمات نما به عنوان بهترین و کارآمدترین گروه شناخته شود باید در زمان ارائه خدمات به خصوص محکم سازی سنگ های نمای ساختمان به نکات بسیار مهمی توجه کند. در جدول زیر مهم ترین نکات و دلایل اهمیت این نکات بررسی شده است.

جدول شماره (1) ویژگی بهترین شرکت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان

پیچ و رولپلاک سنگ نما تهران راپل بهترین شرکت مقاوم سازی نما

مجموعه کار در ارتفاع تهران راپل سابقه ی بیش از 11 سال ارائه انواع خدمات بر روی نمای ساختمان را دارد. این مجموعه از رزومه بسیار قوی در زمینه پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان در تهران و کرج برخوردار است و پروژه های بسیار بزرگ (در حجم و اندازه  بزرگ) مانند پروژه مقاوم سازی سنگ نمای سختمان دیوان محاسبات اداری کشور، مجتمع مسکونی خاتم النبیاء در تهران را با موفقت به اتمام برساند.

سرعت و کیفیت بالا در ارئه خدمات یکی دیگر از ویژگی های شرکت تهران راپل است که باعث شده که این مرکز به عنوان یک شرکت موفق در زمینه ارائه خدمات نما در تهران و کرج شناخته شود.

 

شرکت تهران راپل برای اجرای پیچ و رولپلاک نما از بهترین نوع پیچ گالبانیزه و رولپلاک پلاستیکی مرغوب که مخصوص سنگ های نمای ساختمانی است، استفاده می کند.

 

قیمت نصب پیچ و رولپلاک نما

قیمت پیچ و رولپلاک نما بر اساس موارد مختلفی که بر روی نمای ساختمان وجود دارد محاسبه می گردد به طور کلی قیمت و یا اجرت پیچ و رولپلاک سنگ برای هر نما متفاوت است. برای محاسبه اجرات مقاوم سازی سنگ های نمای ساختمان معمولا بعد از ثبت سفارش از طرف کارفرما و ارسال آدرس ساختمان کارشناس فنی شرکت برای بازدید از نمای ساختمان و عکس برداری اولیه به محل ساختمان مراجعه می کند و پس از محاسبه نهایی بر اساس طراحی، انداره و جنس سنگ در قالب یک پیش فاکتور قیمت اجرای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان را پیشنهاد می دهد.

نحوه محاسبه هزینه پیچ و رولپلاک نمای ساختمان

نحوه محاسبه هزینه پیچ و رولپلاک نمای ساختمان بر اساس فاکتورهای مهمی است که بر روی نما و محل ساختمان وجود دارد. در جدول زیر نحوه محاسبه قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نما مشخص شده است.

” لازم به ذکر است سیاست های مالی یک شرکت می تواند به صورت کامل بر روی اجرت و یا قیمت پیچ و رولپلاک نمای یک ساختمان تاثیر بگذارد. “

جدول شماره (2) مهمترین فاکتورهای نمای ساختمان

مقایسه قیمت پیچ و رولپلاک انواع سنگ های نما در ساختمان

در این بخش به مقایسه هزینه پیچ و رولپلاک انواع سنگ های نمای ساختمان می پردازیم و در جدول شماره سه زیر سه مورد از سنگ های  به قیمت مقاوم سازی انواع سنگ های نما قرار می دهیم.

جدول شماره (3) قمیت پیچ و رولپلاک انواع سنگ های نما

 

نحوه پیچ و رولپلاک نمای ساختمان

نحوه پیچ و رولپلاک نمای ساختمان با انتخاب روش مقاوم سازی سنگ های نمای ساختمان شروع می شود به طور کلی برای اجرای پیچ و رولپلاک نما از داربست و یا طناب استفاده می شود. هر کدامیک از این روش ها از مراحل و ابزار خاصی برای کار در ارتفاع استفاده می کنند. ما در مرکز کار در ارتفاع تهران راپل ارائه دهنده ی خدمات پیچ و رولپلاک نما با طنابیم و از طناب و تکنیک کار با طناب به عنوان جایگزین مناسبی برای داربست استفاده می کنیم. اجرای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان از مراحل مهمی شکل گرفته است که در ادامه به معرفی و بررسی این مراحل می پردازیم.

نکته مهمی که باید به آن توجه کرد این است که مقاوم مقاوم سازی سنگ های نمای ساختمان یک کار بسیار تخصصی است و باید از افراد ماهر و آموزش دیده که توانایی کار در ارتفاع به صورت ایمن بروی داربست و یا طناب دارند استفاده نمود. در جدول شماره 4 زیر به بررسی و نحوه اجرای پیچ و رولپلاک نما می پردازیم.

جدول شماره (4) نحوی پیچ و رولپلاک سنگ نما

مراحل قبل از پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان

  • برگذاری جلسه هئیت مدیر ساختمان و هماهنگی لازم میان اعضا
  • معرفی یک نفر از اعضا به منظور نظارت بر روی کار مقاوم سازی نمای ساختمان
  • ایمن سازی محل اجرای پیچ و رولپلاک نما با استفاده از علائم و بنرهای اخطار ریزش سنگ های نمای ساختمان
  • گرفتن بیمه نامه مسئولیت مدنی بی نام برای ساختمان

مراحل بعد از اجرای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان

  • بررسی تمام سنگ های نمای ساختمان و اطمینان از نصب پیچ و رولپلاک بر روی تمام سنگ ها
  • دریافت گزارش اتمام کار از کارشناس شرکت
  • مشخص نمودن محل های خطرناک بر روی سنگ های نمای ساختمان
  • بازرسی دوره ای از نمای ساختمان طی فصل های پاییز و زمستان
  • ثبت بازرسی های دوره ای
  • تعویض پیچ های نما بعد گذشت 5 سال

پیچ و رولپلاک نما بدون نیاز به داربست

شاید به طور اتفاقی افرادی را دیده باشید که بر روی نمای ساختمان با استفاده از طناب معلق بوده و در حال انجام کاری هستند. طناب به عنوان جایگزینی مناسب و در عین حال ایمن برای داربست است. امروزه از طناب در زمینه های مختلفی به منظور حفظ و نگهداری نمای ساختمان استفاده می شود یکی از این حوزه ها مقاوم سازی نمای ساختمان و یا به بیان دیگر پیچ و رولپلاک نما با استفاده از طناب است.

پنچ و رولپلاک نما بدون نیاز به داربست یکی از مهمترین خدمات ما بر روی نمای ساختمان است. روش نوین و ایمن دسترسی با طناب (Rope Access) جایگزین مناسب برای کار در ارتفاع و ارائه خدمات نما مانند پیچ رولپلاک نما است. لازم به ذکر است روش های مختلف دیگری نیز برای دسترسی به نمای ساختمان مانند جرثقیل، نبردبان و کلایمر نیز وجود دارد ولی ما در این برگه به پیچ و رولپلاک نما به وسیله طناب پرداخته ایم.

پیچ و رولپلاک نما با طناب

یکی از بروزترین روش های مقاوم سازی نمای ساختمان است. در این روش از طناب به عنوان جایگزین داربست برای کار بروی نمای ساختمان استفاده می شود در این روش تکنیسین با استفاده از تکنیک های دسترسی با طناب بر روی نما معلق بوده و به ارائه خدمات می پردازد. پیچ و رولپلاک نما با طناب روشی کارآمد و در عین حال بسیار سریع است و از ویژگی های بسیار زیادی برخوردار است.

مراحل اجرای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان با طناب

در این بخش مراحل اجرای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان با طناب را مورد بررسی قرار می دهیم. در جدول زیر تمام مراحل پیچ و رولپلاک توسط پیمانکار وجود دارد.

جدول شماره (5) مراحل پیچ و رولپلاک نما با طناب

خدمات پیچ و رولپلاک نما تهران راپل

شرکت تهران راپل بهترین شرکت پیچ و رولپلاک نما در تهران و کرج است. این مجموعه با ارائه انواع خدمات مقاوم سازی و روزمه قوی در مناطق مختلف تهران آماده اجرای پیچ و رولپلاک نمای سنگی ساختمان در تهران و استان البرز است.

خدمات پیچ و رولپلاک نما تهران راپل بدون نیاز به داربست است و با وسیله طناب بر روی نمای ساختمان اجرا می شود. این روش از ایمنی بالا و سرعت مناسبی برخوردار است.

قیمت پیچ و رولپلاک نما با طناب

قیمت پیچ و رولپلاک نما با طناب به صورت فاکتوری و یا کنتراتی محاسبه می شود و از شرکتی به شرکت دیگر می تواند متفاوت باشد. لازم به ذکر است قیمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان با طناب بسیار ارزان تر از سایر روش های مقاوم سازی سنگ های نمای ساختمان است.

فهرست مطالب