پیچ و رولپلاک نما در کرج با استفاده از طناب و بدون نیاز به داربست

پیچ و رولپلاک نما در کرج

کار در ارتفاع تهران راپل آماده ارائه خدمات پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در شهر کرج است. پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان بهترین روش برای مقاوم سازی نمای ساختمان در برابر سقوط احتمالی سنگ به پایین است.

احتمالاً ساختمان هایی در همسایگی خود را دیده اید که بخشی از سنگ نمای آن فرو ریخته است با کمی دقت میتوان به علت سقوط سنگها از نمای ساختمان می توان پی برد در بیشتر مواقع مهمترین دلیل سقوط سنگ از نمای ساختمان نداشتن اسکوپ است. ریزش سنگ از نمای ساختمان می تواند بسیار خطرناک و همراه با خسارت و زیان های مالی و جانی باشد پس با پیچ و رولپلاک سنگهای نمای ساختمان می توان از از بروز چنین حوادثی تا میزان بسیار بالایی پیشگیری نماییم.

پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان در کرج

کار در ارتفاع تهران راپل به عنوان یکی از شرکت های با سابقه در ارائه خدمات بر روی نمای ساختمان بدون نیاز به داربست و با استفاده از تکنیک دسترسی با طناب آماده ارائه خدمات مقاوم سازی نمای ساختمان در کرج و استان البرز است .
پیچ و رولپلاک نما در کرج یکی از مهمترین خدماتی است که مدیران ساختمان های مسکونی و دولتی می بایست برای استحکام بخشیدن به نمای ساختمان خود استفاده نمایند برای این کار میتوانید با کارشناسان ما تماس گرفته و در خصوص مقاوم سازی سنگهای نمای ساختمان خود از مشاوره رایگان ما استفاده نمایید و یا سوال هایی که در در خصوص نحوه اجرا پیچ و رولپلاک نما دارید از ما بپرسید.

پیچ و رولپلاک سنگ نما در کرج

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در کرج

شرکت کار در ارتفاع تهران را به به منظور گسترش بازار کار خود از استان تهران به سایر استان های همجوار آماده ارائه خدمات بر روی نمای ساختمان بدون نیاز به داربست است.

یکی از مهمترین استان های که ما می خواهیم در آن به ارائه خدمات بپردازیم استان البرز است . در این خصوص ما آماده ارائه خدمات پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در کرج هستیم و می توانیم در خصوص سوالات شما در ارتباط با مقاوم سازی نمای ساختمان در کرج پاسخ دهیم و همچنین می‌توانید برای ثبت سفارش باما تماس بگیرید.

نحوه اجرای پیچ و رولپلاک نما در کرج

ارائه خدمات رولپلاک نما در کرج بدون نیاز به داربست بوده و با استفاده از طناب و تکنیک کار بر روی طناب صورت می گیرد.

در این روش طنابکار ( فرد متخصصی که بر روی طناب کار می کند) با تعریف کارگاه و انتخاب محل اولین فرود که معمولاً محل سقوط سنگ نمای ساختمان است اقدام به کار بر روی نمای ساختمان می کند.

مراحل اجرا

 • در مرحله اول سنگ های نمای ساختمان با استفاده از دریل مخصوص، سوراخ می شوند. فاصله ی سوراخ ها از هم معمولاً بین 30 تا ۵۰ سانتی متر است که بر اساس نوع و اندازه سنگ نمای ساختمان مشخص می شود.
 • در مرحله دوم با استفاده از پیچ و رولپلاک، سنگ های نمای ساختمان را به بتن پشتش محکم میکنند.
 • در مرحله سوم که مرحله بتونه کاری نام دارد. روی پیچ های کار شده را با استفاده از ترکیب سیمان و چسب بتن می پوشانیم.
مزایای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در کرج

پیچ و رولپلاک نما با طناب در کرج

احتمالاً تاکنون افرادی را دیده باشید که بر روی نمای ساختمان با استفاده از طناب معلق بوده و در حال ارائه خدمات و یا کار بر روی نمای ساختمان اند.

یکی از خدماتی که ما با استفاده از طناب ارائه می دهیم پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان است.

پیچ و رولپلاک نما با طناب در کرج یکی از خدمات مهم شرکت تهران راپل است که به منظور مقاوم سازی سنگهای نمای ساختمان ارائه می گردد این روش از مزایای بیشتری نسبت به سایر روش های موجود برای مقاوم سازی نمای ساختمان برخوردار است

مهمترین مزایای پیچ و رولپلاک نما با طناب

 • ایمنی بسیار بالا
 • سرعت در اجرای کار
 • سازگاری کامل با محیط زیست
 • نسبت به سایر روشها نسبت مناسب و ارزان تر

قیمت و یا هزینه پیچ و رولپلاک نما در کرج

مهمترین موضوع در قیمت و یا هزینه پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در کرج، متراژ سنگ نمای ساختمان است. در زیر به مهمترین نکاتی که همگام تعیین نرخ خدمات پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان توجه می کنیم را می آوریم.

 • یک جنس نمای سنگ ساختمان
 • طرح و اندازه سنگ های نما
 • داشتن پیشانی دریا سقف های شیروانی بر روی پشت بام
 • مقدار سنگ های  که قرار است ترمیم شود

دلیل پیچ و رولپلاک سنگ نما در کرج

 مهمترین دلیل پیچ و رولپلاک سنگهای نمای ساختمان پیشگیری از سقوط آن و بروز حادثه ناگوار است.  سنگهای نمای ساختمان بر اثر عوامل بسیار مختلفی ممکن است از از جای خود از نمای ساختمان جدا شده و بر روی زمین  سقوط کنند.

با توجه به این موضوع که بسیاری از نماهای ساختمان در کرج از جنس سنگ هستند پیچ و رولپلاک کردن این سنگ ها نیز امری مهم به شمار می رود. با پیچ و رولپلاک کردن سنگهای  نمای ساختمان  می‌توان از سقوط آن تا میزان بسیار بالایی پیشگیری نمایم به بیان دیگر پیچ و رولپلاک بهترین ابزار برای اسکوپ سنگهای نمای ساختمان است.  

سقوط سنگ های نمای ساختمان می تواند با خسارت و و زیان های جانی همراه شود با پیچ رولپلاک کردن سنگ نما از بروز چنین حوادثی پیشگیری کنیم تیم کار در ارتفاع تهران راپل آماده ارائه خدمات پیچ و رولپلاک نما ما در کرج و استان البرز است. 

مزایای مقاوم سازی نمای ساختمان

یکی از مزایای مهم مقاوم سازی سنگ نمای ساختمان پیشگیری از بروز حوادث است. از دیگر مزایای این کار می‌توان به حفظ و نگهداری سنگهای نمای ساختمان در طول زمان اشاره نمود با این کار میتوانیم نمای ساختمان خود را تا سالهای بعد زیبا حفظ کنیم.

از سنگ به عنوان وسیله‌ای برای آب بندی نمای ساختمان در برابر بارندگی و  رطوبت استفاده می کند در صورت سقوط سنگ از نمای ساختمان آن آب و رطوبت  میتوانند وارد داخل شود پس در واقع با پیچ و رولپلاک کردن سنگهای نمای ساختمان به آب بندی آن هم کمک می کنیم.

زمان پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان در کرج

زمان پیچ و رولپلاک کردن سنگهای نمای ساختمان با اولین ریزش سنگ از نمای ساختمان و یا مشاهده  لقی و یا شل شدن سنگ در جای خود مشخص می شود. سنگهای نما می توانند در هر زمانی از از جای خود بر روی نما جدا شده و بر روی زمین سقوط کند  بر اساس تجربه بهتر است قبل از از سقوط سنگ نمای ساختمان خود  با پیچ و رولپلاک مقاوم کنیم.  مقاوم سازی نمای ساختمان از مهمترین بخش‌های حفظ و نگهداری یک سازه در طول عمر خودش است.

زمان هایی  هم وجود دارد (مانند فصلهای پاییز و زمستان و یا بروز زلزله و نشست غیر معمول ساختمان) امکان ریزش سنگ از نمای ساختمان بسیار افزایش پیدا میکند در این مواقع می بایست مراقب بود چرا که با سقوط یک سنگ از نما ممکن است جان یک نفر به خطر بیفتد.